UpdraftPlus - en to nl translation catalogue (940 entries)

en: If you enter text here, it is used to encrypt database backups (Rijndael). <strong>Do make a separate record of it and do not lose it, or all your backups <em>will</em> be useless.</strong> This is also the key used to decrypt backups from this admin interface (so if you change it, then automatic decryption will not work until you change it back).
nl: De tekst die je hier invoert wordt gebruikt voor encryptie van de database backup (Rijndael). <strong>Zorg dat je de text ergens kopieert en niet kwijt raakt, anders worden <em>alle</em> backups onbruikbaar.</strong> Dit is ook de tekst die gebruikt wordt om backups van de admin omgeving te decoderen (dus als je hem veranderd zal automatische decodering niet meer werken).

en: Table prefix
nl: Tabel voorvoegsel

en: Test connection...
nl: Test verbinding...

en: Testing...
nl: Testen...

en: Backup non-WordPress tables contained in the same database as WordPress
nl: Backup niet-Wordpress tabellen die zich in dezelfde database bevinden als Wordpress

en: If your database includes extra tables that are not part of this WordPress site (you will know if this is the case), then activate this option to also back them up.
nl: Als je database extra tabellen bevat die geen onderdeel zijn van deze WordPress site (als dat zo is weet je het ongetwijfeld), selecteer dan deze optie om die tabellen ook te backuppen.

en: Add an external database to backup...
nl: Voeg een externe database toe aan de backup...

en: Backup external database
nl: Externe database backuppen

en: %s table(s) found.
nl: %s tabel(len) gevonden.

en: %s total table(s) found; %s with the indicated prefix.
nl: totaal %s tabel(len) gevonden; %s met het opgegeven voorvoegsel.

en: Connection succeeded.
nl: Verbinding gelukt.

en: Connection failed.
nl: Verbinding mislukt.

en: This option will cause tables stored in the MySQL database which do not belong to WordPress (identified by their lacking the configured WordPress prefix, %s) to also be backed up.
nl: Deze optie zorgt ervoor dat ook tabellen uit je MySQL database die geen onderdeel zijn van WordPress worden gebackupt (die tabellen missen het ingestelde WordPress voorvoegsel, %s).

en: user
nl: gebruiker

en: database name
nl: database naam

en: database connection attempt failed
nl: database verbinding mislukt

en: External database (%s)
nl: Externe database (%s)

en: Follow this link to your Google API Console, and there activate the Drive API and create a Client ID in the API Access section.
nl: Gebruik deze link naar je Google API Console, activeer daar de Drive API en creëer een client ID in de API Access sectie.

en: failed to access parent folder
nl: toegang tot bovenliggende map mislukt

en: However, subsequent access attempts failed:
nl: Maar de volgende toegangspogingen zijn mislukt:

en: External database
nl: Externe database

en: This will also cause debugging output from all plugins to be shown upon this screen - please do not be surprised to see these.
nl: Dit zorgt ervoor dat ook debugging tekst van andere plugins zichtbaar wordt op het scherm - wees dus niet verrast als je die ook ziet.

en: Back up more databases
nl: Meer databasen backuppen

en: Don't want to be spied on? UpdraftPlus Premium can encrypt your database backup.
nl: Wil je niet bespioneerd worden? UpdaftPlus Premium kan je database backup versleutelen.

en: It can also backup external databases.
nl: Het kan ook externe databases backuppen.

en: You can manually decrypt an encrypted database here.
nl: Je kunt hier handmatig databases versleutelen en decoderen.

en: First, enter the decryption key
nl: Voer je decodeer sleutel in

en: use UpdraftPlus Premium
nl: gebruik UpdraftPlus Premium

en: Decryption failed. The database file is encrypted.
nl: Decodering mislukt. Het database bestand is versleuteld.

en: Only the WordPress database can be restored; you will need to deal with the external database manually.
nl: Alleen de WordPress database kan worden hersteld; je zult de externe database handmatig moeten herstellen.

en: An error occurred on the first %s command - aborting run
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het eerste %s commando - proces afgebroken

en: database connection attempt failed.
nl: database verbinding mislukt.

en: Connection failed: check your access details, that the database server is up, and that the network connection is not firewalled.
nl: Verbinding mislukt: controleer je toegang gegevens, of de database server online is en of je netwerkverbinding niet wordt geblokkeerd door een firewall.

en: In %s, path names are case sensitive.
nl: De pad namen in %s zijn hoofdletter gevoelig.

en: Warning: the database's home URL (%s) is different to what we expected (%s)
nl: Waarschuwing: de home URL in de database (%s) is anders dan wat we verwachtte (%s)

en: You have not yet configured and saved your %s credentials
nl: Je hebt je %s login gegevens nog niet ingesteld in opgeslagen.

en: To get your credentials, log in at the Bitcasa developer portal.
nl: Om je login gegevens te krijgen log je in op het Bitcasa developer portal.

en: After logging in, create a sandbox app. You can leave all of the questions for creating an app blank (except for the app's name).
nl: Creëer een sanbox app na het liggen. Je kunt alle vragen voor het creëren van een app leeg laten (behalve de naam van de app).

en: Enter the path of the %s folder you wish to use here.
nl: Vul hier het pad in voor de %s folder die je wilt gebruiken.

en: If the folder does not already exist, then it will be created.
nl: Als de map nog niet bestaat, zal hij worden aangemaakt.

en: e.g. %s
nl: bijvoorbeeld %s

en: If you leave it blank, then the backup will be placed in the root of your %s
nl: Als je dit leeg laat wordt je backup geplaatst in de root van je %s

en: Follow this link for more information
nl: Volg deze link voor meer informatie

en: Tenant
nl: Huurder

en: Leave this blank, and a default will be chosen.
nl: Als je dit leeg laat wordt een standaard gekozen

en: tenant
nl: huurder

en: failed to list files
nl: lijst van bestanden maken mislukt

en: Failed to download
nl: Downloaden mislukt

en: Failed to download %s
nl: Downloaden van %s mislukt

en: Get your access credentials from your OpenStack Swift provider, and then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
nl: Krijg je inloggegevens van je OpenStack Swift aanbieder, en kies dan een container naam om te gebruiken voor de opslag. Deze container wordt aangemaakt als ze nog niet bestaat.

en: authentication URI
nl: authenticatie URI

en: This needs to be a v2 (Keystone) authentication URI; v1 (Swauth) is not supported.
nl: Dit moet een v2 (Keystone) authenticatie URI zijn; v1 (Swauth) wordt niet ondersteund.

en: Failed to upload %s
nl: Uploaden van %s is mislukt

en: Success:
nl: Gelukt:

en: (You appear to be already authenticated).
nl: (Je lijkt al aangemeld te zijn).

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and click this link to complete authentication with %s.
nl: <strong>Nadat</strong> je je instellingen hebt opgeslagen (door onderaan op 'Wijzigingen Opslaan' te klikken), kom dan terug en klik op deze link om de authenticatie met %s af te ronden.

en: Authenticate with %s
nl: Aangemeld bij %s

en: Error downloading remote file: Failed to download
nl: Fout bij downloaden extern bestand: Downloaden mislukt

en: The %s object was not found
nl: Het %s object is niet gevonden

en: %s error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: %s fout - we hadden toegang tot de container, maar konden er geen bestand in aanmaken

en: Region: %s
nl: Regio: %s

en: Could not access %s container
nl: Geen toegang tot %s container

en: Account holder's name: %s.
nl: Naam van de account eigenaar: %s

en: %s error - failed to access the container
nl: %s error - geen toegang tot de container

en: <strong>This is NOT a folder name</strong>.
nl: <strong>Dit is GEEN mapnaam</strong>.

en: It is an ID number internal to Google Drive
nl: Het is een intern Google Drive ID.

en: To be able to set a custom folder name, use UpdraftPlus Premium.
nl: Gebruik UpdraftPlus Premium om zelf een naam voor een folder te kunnen kiezen.

en: Folder
nl: Map

en: Name: %s.
nl: Naam: %s

en: %s download: failed: file not found
nl: %s download: mislukt: bestand niet gevonden

en: This remote storage method (%s) requires PHP %s or later.
nl: Deze externe opslagmethode (%s) vereist PHP %s of recenter.

en: You will need to ask your web hosting company to upgrade.
nl: Vraag je web hoster om te upgraden.

en: Your %s version: %s.
nl: Je %s versie: %s.

en: Google Drive list files: failed to access parent folder
nl: Google Drive bestandenlijst: kon geen verbinding maken met de hoofdmap

en: Theme directory (%s) not found, but lower-case version exists; updating database option accordingly
nl: De thema map (%s) is niet gevonden, maar wel een versie met kleine letters. Dit wordt aangepast in de database optie.

en: Fetch
nl: Haal op

en: This feature requires %s version %s or later
nl: Deze functie vereist %s versie %s of recenter

en: Elegant themes theme builder plugin data detected: resetting temporary folder
nl: Elegant themes themamaker plugin-gegevens gedetecteerd: de tijdelijke map wordt gereset

en: Failed to unpack the archive
nl: Uitpakken van het archief mislukt

en: %s files have been extracted
nl: %s bestanden zijn uitgepakt

en: Error - failed to download the file
nl: Fout - kon het bestand niet downloaden

en: Rescan local folder for new backup sets
nl: Zoek opnieuw in de lokale folder voor nieuwe backup sets

en: You should update UpdraftPlus to make sure that you have a version that has been tested for compatibility.
nl: Update UpdraftPlus om er zeker van te zijn dat je versie compatibel is.

en: The installed version of UpdraftPlus Backup/Restore has not been tested on your version of WordPress (%s).
nl: De geïnstalleerde versie van UpdraftPlus Backup/Restore is niet getest met jouw versie van WordPress (%s).

en: It has been tested up to version %s.
nl: Het is getest tot en met versie %s.

en: password/key
nl: wachtwoord/sleutel

en: SCP/SFTP password/key
nl: SCP/SFTP wachtwoord/sleutel

en: The key provided was not in a valid format, or was corrupt.
nl: De gegeven sleutel was niet in een geldig formaat, of was corrupt.

en: Your login may be either password or key-based - you only need to enter one, not both.
nl: Je login kan een wachtwoord of sleutel-gebaseerd zijn - geef er slechts één in, niet beide.

en: Key
nl: Sleutel

en: PKCS1 (PEM header: BEGIN RSA PRIVATE KEY), XML and PuTTY format keys are accepted.
nl: PKCS1 (PEM hoofding: BEGIN RSA PRIVE SLEUTEL), XML en PuTTY formaat sleutels worden geaccepteerd.

en: Backup created by: %s.
nl: Backup gemaakt door: %s.

en: Files and database WordPress backup (created by %s)
nl: Bestanden en database Wordpress backup (gemaakt door %s)

en: Files backup (created by %s)
nl: Bestanden backup (gemaakt door %s)

en: unknown source
nl: onbekende bron

en: Database (created by %s)
nl: Database (gemaakt door %s)

en: Rescan remote storage
nl: Herscan externe opslag

en: Upload backup files
nl: Backup bestanden uploaden

en: This backup was created by %s, and can be imported.
nl: Deze backup is gemaakt door %s, en kan geïmporteerd worden.

en: WordPress has a number (%d) of scheduled tasks which are overdue. Unless this is a development site, this probably means that the scheduler in your WordPress install is not working.
nl: WordPress heeft een aantal (%d) geplande taken die al uitgevoerd hadden moeten zijn. Tenzij dit een ontwikkelingssite is, betekent dit waarschijnlijk dat de planner in je WordPress installatie niet werkt.

en: Read this page for a guide to possible causes and how to fix it.
nl: Lees deze pagina voor een overzicht met mogelijke oorzaken en oplossingen.

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus backup archive (such files are .zip or .gz files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_(type).(zip|gz)).
nl: Dit bestand lijkt geen UpdraftPlus backup archief te zijn (zulke bestanden zijn .zip of .gz bestanden die een naam hebben als: backup_(tijd)_(sitenaam)_(code)_(type).(zip|gz)).

en: However, UpdraftPlus archives are standard zip/SQL files - so if you are sure that your file has the right format, then you can rename it to match that pattern.
nl: Maar UpdraftPlus archiven zijn standaard zip/SQL bestanden - als je zeker bent dat je bestand het juiste formaat heeft, dan kan je het hernoemen zodat het het juiste patroon heeft.

en: If this is a backup created by a different backup plugin, then UpdraftPlus Premium may be able to help you.
nl: Als dit een backup is gemaakt door een andere backup plugin, dan kan UpdraftPlus Premium je misschien helpen.

en: Backup created by unknown source (%s) - cannot be restored.
nl: Backup gemaakt door een onbekende bron (%s) - kan niet hersteld worden.

en: The WordPress content folder (wp-content) was not found in this zip file.
nl: De WordPress content map (wp-content) is niet gevonden in dit zipbestand.

en: This version of UpdraftPlus does not know how to handle this type of foreign backup
nl: Deze versie van UpdraftPlus weet niet hoe met dit type vreemde backup om te gaan.

en: %s returned an unexpected HTTP response: %s
nl: %s gaf een onverwacht HTTP antwoord: %s

en: The UpdraftPlus module for this file access method (%s) does not support listing files
nl: De UpdraftPlus module om bestanden te benaderen (%s) ondersteund het tonen van een lijst met bestanden niet.

en: No settings were found
nl: Geen instellingen gevonden

en: (backup set imported from remote storage)
nl: (backup set geïmporteerd van externe opslag)

en: One or more backups has been added from scanning remote storage; note that these backups will not be automatically deleted through the "retain" settings; if/when you wish to delete them then you must do so manually.
nl: Na het scannen van de externe opslag zijn één of meer backups toegevoegd; deze backups worden niet automatisch verwijderd door de "retain" instellingen; deze backups dienen handmatig verwijderd te worden.

en: Are you sure that you wish to remove this backup set from UpdraftPlus?
nl: Weet je zeker dat je deze backup set wil verwijderen van UpdraftPlus?

en: Press here to look inside any remote storage methods for any existing backup sets.
nl: Klik hier om naar bestaande backup sets te zoeken op de externe backup.

en: This backup set was not known by UpdraftPlus to be created by the current WordPress installation, but was found in remote storage.
nl: Deze backup set lijkt niet gecreëerd te zijn door de huidige wordpress installatie, maar werd wel aangetroffen op de externe opslag.

en: You should make sure that this really is a backup set intended for use on this website, before you restore (rather than a backup set of an unrelated website that was using the same storage location).
nl: Controleer of deze backup set echt bedoeld is voor deze website, voordat je hem hersteld (in plaats van een backup set die niet bij deze wordpress installatie hoort maar wel opgeslagen is op dezelfde locatie).

en: Rescanning remote and local storage for backup sets...
nl: Opnieuw zoeken naar backup sets op lokale en externe opslag

en: (Read more)
nl: (lees meer)

en: Check this box to use Amazon's reduced redundancy storage and tariff
nl: Vink aan om Amazon's reduced redundancy opslag en tarief te gebruiken

en: Reduced redundancy storage
nl: Reduced redundancy opslag

en: Adjusting multisite paths
nl: Multisite paden aanpassen

en: Log all messages to syslog (only server admins are likely to want this)
nl: Sla alle meldingen op in de systemlog (meestal willen alleen server beheerders dit)

en: Add another...
nl: Voeg meer toe...

en: No backup of directory: there was nothing found to back up
nl: Geen backup van map: er is niets gevonden om te backuppen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Other %s FAQs.
nl: Andere %s FAQs.

en: Check this to receive more information and emails on the backup process - useful if something is going wrong.
nl: Vink aan om meer informatie en emails over het backup proces te ontvangen - handig als er iets fout gaat

en: If entering multiple files/directories, then separate them with commas. For entities at the top level, you can use a * at the start or end of the entry as a wildcard.
nl: Als je meerdere bestanden of mappen invoert, scheidt ze dan met een comma. Gebruik a* aan het begin of einde als wildcard voor het top level.

en: Custom content type manager plugin data detected: clearing option cache
nl: Custom content type manager plugin data gevonden: legen van de optie cache

en: Your web server's PHP installation has these functions disabled: %s.
nl: Deze functies zijn niet geactiveerd op de PHP installatie op je webserver: %s.

en: Your hosting company must enable these functions before %s can work.
nl: Je webhosting provider moet deze functies activeren voordat %s kan werken.

en: Don't send this backup to remote storage
nl: Stuur deze backup niet naar externe opslag

en: regular non-encrypted FTP
nl: reguliere niet-geëncrypteerde FTP

en: encrypted FTP (implicit encryption)
nl: geëncrypteerde FTP (impliciete encryptie)

en: Backup created by:
nl: Backup gemaakt door:

en: Available to claim on this site
nl: Beschikbaar om te claimen voor deze website

en: To maintain your access to support, please renew.
nl: Gelieve te vernieuwen om je toegang tot de helpdesk te behouden.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s add-ons on this site has expired.
nl: Je betaalde toegang tot UpdraftPlus updates voor %s add-ons op deze website is verlopen.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for %s of the %s add-ons on this site will soon expire.
nl: Je betaalde toegang tot UpdraftPlus updates voor %s van de %s add-ons op deze website zullen binnenkort verlopen.

en: To retain your access, and maintain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
nl: Om je toegang te behouden, en updates (inclusief nieuwe functies en compatibiliteit met toekomstige WordPress versies) en ondersteuning te blijven ontvangen, gelieve te vernieuwen.

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site will soon expire.
nl: Je betaalde toegang tot UpdraftPlus updates voor deze site zal binnenkort vervallen.

en: Your paid access to UpdraftPlus support has expired.
nl: Je betaalde toegang tot UpdraftPlus support is verlopen.

en: To regain your access, please renew.
nl: Vernieuw om opnieuw toegang te krijgen.

en: Your paid access to UpdraftPlus support will soon expire.
nl: Je betaalde toegang tot UpdraftPlus ondersteuning zal binnenkort verlopen.

en: Dismiss from main dashboard (for %s weeks)
nl: Toon dit niet meer op het hoofdscherm (voor %s weken)

en: Your paid access to UpdraftPlus updates for this site has expired. You will no longer receive updates to UpdraftPlus.
nl: Je betaalde toegang tot UpdraftPlus updates voor deze site is verlopen. Je zal niet langer updates van UpdraftPlus ontvangen.

en: To regain access to updates (including future features and compatibility with future WordPress releases) and support, please renew.
nl: Om opnieuw toegang te krijgen tot updates (inclusief toekomstige functies en compatibiliteit met toekomstige WordPress versies) en ondersteuning, gelieve te vernieuwen.

en: The database file appears to have been compressed twice - probably the website you downloaded it from had a mis-configured webserver.
nl: Dit databasebestand lijkt twee keer gecompresseerd te zijn - waarschijnlijk was de webserver van de website waarvan je dit bestand hebt verkeerd geconfigureerd.

en: The attempt to undo the double-compression failed.
nl: De poging om de dubbele compressie ongedaan te maken is mislukt.

en: The attempt to undo the double-compression succeeded.
nl: De poging om de dubbele compressie ongedaan te maken is gelukt.

en: Constants
nl: Constanten

en: Failed to open database file for reading:
nl: Het databasebestand kon niet geopend worden om te lezen:

en: please wait for the rescheduled attempt
nl: wacht tot de geplande poging

en: No database tables found
nl: Geen database tabellen gevonden

en: Note that warning messages are advisory - the backup process does not stop for them. Instead, they provide information that you might find useful, or that may indicate the source of a problem if the backup did not succeed.
nl: Weet dat waarschuwingsberichten enkel advies zijn - ze stoppen het maken van de back up niet. Ze geven enkel informatie die nuttig kan zijn, of die een indicatie van de bron van een probleem zijn moest de back up niet lukken.

en: Database queries processed: %d in %.2f seconds
nl: Database queries uitgevoerd: %d in %.2f seconden

en: Searching and replacing reached row: %d
nl: Zoeken en vervangen bereikte rij: %d

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded has %d bytes remaining (total size: %d bytes)
nl: Geen plaats meer in deze account: je %s account heeft slechts %d bytes beschikbaar, terwijl het geüploade bestand %d bytes over heeft (totale grootte: %d bytes)

en: Skipping this table: data in this table (%s) should not be search/replaced
nl: Deze tabel overslaan: gegevens in deze tabel (%s) mogen niet gezocht/vervangen worden

en: Errors occurred:
nl: Er zijn fouten opgetreden:

en: Follow this link to download the log file for this restoration (needed for any support requests).
nl: Volg deze link om het log-bestand voor deze terugplaatsing te downloaden (nodig voor eventuele ondersteuningsaanvragen).

en: See this FAQ also.
nl: Bekijk dit ook in de FAQ.

en: If you choose no remote storage, then the backups remain on the web-server. This is not recommended (unless you plan to manually copy them to your computer), as losing the web-server would mean losing both your website and the backups in one event.
nl: Als je geen externe opslag kiest blijven de backups op de webserver. Dit is niet aanbevolen (tenzij je van plan bent de bestanden handmatig naar je computer te kopiëren), omdat ook de backups verloren gaan wanneer de webserver offline gaat.

en: Retrieving (if necessary) and preparing backup files...
nl: Ophalen (indien nodig) en voorbereiden back up bestanden...

en: The PHP setup on this webserver allows only %s seconds for PHP to run, and does not allow this limit to be raised. If you have a lot of data to import, and if the restore operation times out, then you will need to ask your web hosting company for ways to raise this limit (or attempt the restoration piece-by-piece).
nl: De PHP instellingen op deze webserver laten PHP toe om %s seconden te lopen, en staan niette dat deze instellingen verhoogd worden. Als je veel gegevens hebt om te importeren, en als de terugdraaiactie de tijd overschrijdt, moet je jouw webhosting provider vragen of het mogelijk is deze limiet te verhogen (of probeer de terugdraaiactie in stukken te doen).

en: Existing unremoved folders from a previous restore exist (please use the "Delete Old Directories" button to delete them before trying again): %s
nl: Bestaande niet-verwijderde mappen van een vorige terugdraai bestaan (gelieve de "Verwijder Oude Mappen" knop te gebruiken vooraleer opnieuw te proberen): %s

en: Need high-quality WordPress hosting from WordPress specialists? (Including automatic backups and 1-click installer). Get it from the creators of UpdraftPlus.
nl: Wil je topkwaliteit WordPress hosting van WordPress specialisten? (Inclusief automatische backups en 1-klik installatie). Neem het bij de makers van UpdraftPlus.

en: The amount of time allowed for WordPress plugins to run is very low (%s seconds) - you should increase it to avoid backup failures due to time-outs (consult your web hosting company for more help - it is the max_execution_time PHP setting; the recommended value is %s seconds or more)
nl: De toegestane tijd voor WordPress plug-ins om te werken is zeer laag (%s seconden) - je verhoogt dit best om te vermijden dat backups mislukken door gebrek aan tijd (neem contact op met je webhosting provider voor hulp - het is de max_execution_time PHP instelling; de aanbevolen waarde is %s seconden of meer)

en: Replacing in blogs/site table: from: %s to: %s
nl: Vervangen in blogs/site tabel: van %s toto %s

en: Disabled this plugin: %s: re-activate it manually when you are ready.
nl: Deze plug-in uitgeschakeld: %s: schakel deze manueel weer in wanneer je klaar bent.

en: %s: Skipping cache file (does not already exist)
nl: %s: Cache bestand overslaan (bestaat nog niet)

en: The %s connection timed out; if you entered the server correctly, then this is usually caused by a firewall blocking the connection - you should check with your web hosting company.
nl: De %s connectie duurde te lang; als je de server correct ingegeven hebt, dan is dit vaak veroorzaakt door de firewall die de verbinding blokkeert - je vraagt dit best na bij je webhosting provider.

en: The current theme was not found; to prevent this stopping the site from loading, your theme has been reverted to the default theme
nl: Het huidige thema is niet gevonden; om te vermijden dat dit de site site stopt om te laden is het thema op het standaardthema gezet.

en: Restore failed...
nl: Terugdraaiactie mislukt...

en: Messages:
nl: Berichten:

en: An SQL line that is larger than the maximum packet size and cannot be split was found; this line will not be processed, but will be dropped: %s
nl: Een SQL lijn die groter is dan de maximum pakketgrootte en die niet gesplitst kan worden is gevonden; deze lijn zal genegeerd worden: %s

en: The directory does not exist
nl: Deze map bestaat niet

en: New User's Username
nl: Nieuwe gebruikersnaam

en: New User's Email Address
nl: Nieuwe gebruiker e-mailadres

en: Enter your Rackspace admin username/API key (so that Rackspace can authenticate your permission to create new users), and enter a new (unique) username and email address for the new user and a container name.
nl: Geef je Rackspace administrator gebruikersnaam/API sleutel in (zo kan Rackspace je toestemming om nieuwe gebruikers te maken authenticeren), en geef een nieuw (unieke) gebruikersnaam en e-mailadres in voor de nieuwe gebruiker en een container naam.

en: US or UK Rackspace Account
nl: VS of GB Rackspace Account

en: Admin Username
nl: Administrator Gebruikersnaam

en: Admin API Key
nl: Administrator API sleutel

en: You need to enter a new username
nl: Je moet een nieuwe gebruikersnaam invoeren

en: You need to enter a container
nl: Je moet een container invoeren

en: You need to enter a valid new email address
nl: Je moet een geldig nieuw e-mailadres invoeren

en: Conflict: that user or email address already exists
nl: Conflict: die gebruiker of dat e-mailadres bestaat al

en: Cloud Files operation failed (%s)
nl: Cloud Files operarie mislukt (%s)

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Password: %s
nl: Wachtwoord: %s

en: API Key: %s
nl: API sleutel: %s

en: Create new API user and container
nl: Maak een nieuwe API gebruiker en container

en: Rackspace Cloud Files, enhanced
nl: Rackspace Cloud Files, verbeterd

en: Adds enhanced capabilities for Rackspace Cloud Files users
nl: Voegt verbeterde mogelijkheden toe voor Rackspace Cloud Files gebruikers

en: Create a new API user with access to only this container (rather than your whole account)
nl: Maak een nieuwe API gebruiker van aan met toegang tot enkel deze container (niet je hele account)

en: You need to enter an admin username
nl: Je moet een administrator gebruikersnaam invoeren

en: You need to enter an admin API key
nl: Je moet een administrator API sleutel invoeren

en: Northern Virginia (IAD)
nl: Noord-Virginia (IAD)

en: London (LON)
nl: Londen (LON)

en: Cloud Files Username
nl: Cloud Files gebruikersnaam

en: To create a new Rackspace API sub-user and API key that has access only to this Rackspace container, use this add-on.
nl: Om een nieuwe Rackspace API sub-gebruiker en API sleutel die toegang heeft tot enkel deze Rackspace container te maken, gebruik deze add-on.

en: Cloud Files API Key
nl: Cloud Files API sleutel

en: US or UK-based Rackspace Account
nl: VS of GB gebaseerde Rackspace account

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US-accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK-based
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS-accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB-accounts

en: Cloud Files Storage Region
nl: Cloud Files Opslag Regio

en: Dallas (DFW) (default)
nl: Dallas (DFW) (standaard)

en: Authorisation failed (check your credentials)
nl: Authorisatie mislukt (controleer je login details)

en: Accounts created at rackspacecloud.com are US accounts; accounts created at rackspace.co.uk are UK accounts.
nl: Accounts gemaakt op rackspacecloud.com zijn VS-accounts; accounts gemaakt op rackspace.co.uk zijn GB-accounts

en: An unknown error occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het verbinding maken met UpdraftPlus.com

en: Create
nl: Maken

en: An error (%s) occurred:
nl: Een fout (%s) deed zich voor:

en: The new user's RackSpace console password is (this will not be shown again):
nl: De nieuwe gebruiker's RackSpace console wachtwoord is (dit wordt niet opnieuw getoond):

en: Trying...
nl: Proberen...

en: The database backup appears to have failed - the options table was not found
nl: De database backup lijkt mislukt te zijn - de options tabel is niet gevonden

en: (when decrypted)
nl: (wanneer gedecodeerd)

en: Error data:
nl: Fout data:

en: Backup does not exist in the backup history
nl: Backup bestaat niet in de backup geschiedenis

en: Your WordPress install has old directories from its state before you restored/migrated (technical information: these are suffixed with -old). You should press this button to delete them as soon as you have verified that the restoration worked.
nl: Je WordPress installatie heeft oude mappen van voor de terugdraai/migratie (technische informatie: deze hebben suffix -old). Je drukt best op deze knop om die bestanden te verwijderen zodra je gecontroleerd hebt dat de terugdraaiactie gelukt is.

en: Split line to avoid exceeding maximum packet size
nl: Splits lijn om overschrijding maximum pakketgrootte te vermijden

en: Your database user does not have permission to drop tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as you are restoring from a WordPress version with the same database structure (%s)
nl: Je database gebruiker heeft geen permissie om tabellen te droppen. We proberen dadelijk opnieuw door simpelweg deze tabellen leeg te maken; dit zou moeten werken als je terugdraait van een WordPress versie met dezelfde database structuur (%s)

en: <strong>Backup of:</strong> %s
nl: <strong>Backup van:</strong> %s

en: New table prefix: %s
nl: Nieuwe tabel prefix: %s

en: %s: This directory already exists, and will be replaced
nl: %s: Deze map bestaat al en zal vervangen worden

en: File permissions do not allow the old data to be moved and retained; instead, it will be deleted.
nl: Bestandspermissies staan niet toe dat de oude gegevens verplaatst en behouden worden; daarom zullen ze worden verwijderd.

en: Could not move the files into place. Check your file permissions.
nl: Kon bestanden niet verplaatsen. Controleer je bestandsrechten.

en: Moving old data out of the way...
nl: Oude gegevens verplaatsen...

en: Could not move old files out of the way.
nl: Kon oude gegevens niet verplaatsen.

en: Could not move new files into place. Check your wp-content/upgrade folder.
nl: Kon geen nieuwe bestanden op hun plaats zetten. Controleer je wp-content/upgrade map.

en: Enter addresses here to have a report sent to them when a backup job finishes.
nl: Voer een adres in om een rapport te ontvangen wanneer de backup taak voltooid is.

en: Add another address...
nl: Geef nog een adres in...

en:  (with errors (%s))
nl: (met fouten (%s))

en:  (with warnings (%s))
nl: (met waarschuwingen (%s))

en: Use the "Reporting" section to configure the email addresses to be used.
nl: Gebruik de 'Rapporteren' sectie om het e-mailadres dat gebruikt moet worden in te stellen.

en: files: %s
nl: bestanden: %s

en: Size: %s Mb
nl: Grootte: %s Mb

en: Email reports
nl: E-mail rapporten

en: Errors
nl: Fouten

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Time taken:
nl: Duur:

en: Uploaded to:
nl: Geüpload naar:

en: Debugging information
nl: Debugging informatie

en: %d errors, %d warnings
nl: %d fouten, %d waarschuwingen

en: %d hours, %d minutes, %d seconds
nl: %d uren, %d minuten, %d seconden

en: Backup Report
nl: Backup Rapport

en: Backup began:
nl: Backup begon:

en: Contains:
nl: Bevat:

en: Errors / warnings:
nl: Fouten/waarschuwingen:

en: %s authentication
nl: %s authenticatie

en: %s error: %s
nl: %s fouten: %s

en: Your site's admin email address (%s) will be used.
nl: Je site's administrator e-mailadres (%s) wordt gebruikt.

en: For more options, use the "%s" add-on.
nl: Voor meer opties, gebruik de "%s" add-on.

en: The required %s PHP module is not installed - ask your web hosting company to enable it
nl: De vereiste %s PHP module is niet geïnstalleerd - vraag je webhosting provider om dit aan te zetten

en: %s did not return the expected response - check your log file for more details
nl: %s gaf niet het verwachte resultaat - controleer je logbestanden voor meer details.

en: You also need to connect to receive future updates to UpdraftPlus.
nl: Je moet ook verbinding maken om toekomstige updates voor UpdraftPlus te ontvangen.

en: Connect
nl: Verbinden

en: Check this box to have a basic report sent to your site's admin address (%s).
nl: Tik dit aan om een vrij beperkt rapport naar het e-mailadres van je website's administrator te sturen (%s)

en: For more reporting features, use the Reporting add-on.
nl: Voor meer rapportageopties, gebruik de Rapportage add-on.

en: (version: %s)
nl: (versie: %s)

en: Be aware that mail servers tend to have size limits; typically around %s Mb; backups larger than any limits will likely not arrive.
nl: Weet dat e-mail servers meestal limieten hebben; typisch rond de %s Mb; backups groter dan die limieten komen waarschijnlijk niet aan.

en: When the Email storage method is enabled, also send the entire backup
nl: Wanneer de e-mail storage methode geactiveerd is, stuur ook de gehele backup

en: Unknown/unexpected error - please raise a support request
nl: Onbekende/onverwachte fout - gelieve ondersteuning te contacteren

en: The log file has been attached to this email.
nl: Het logbestand zit in bijlage bij deze e-mail.

en: Backed up: %s
nl: Gebackupped: %s

en: Backup contains:
nl: Backup bevat:

en: Latest status:
nl: Laatste status:

en: Files and database
nl: Bestanden en database

en: Files (database backup has not completed)
nl: Bestanden (database backup is nog niet klaar)

en: Files only (database was not part of this particular schedule)
nl: Alleen bestanden (database was geen deel van deze planning)

en: Database (files backup has not completed)
nl: Database (backup bestanen is nog niet klaar)

en: Database only (files were not part of this particular schedule)
nl: Alleen database (bestanden waren geen deel van deze planning)

en: This is a WordPress multi-site (a.k.a. network) installation.
nl: Dit is een WordPress multi-site (netwerk) installatie.

en: WordPress Multisite is supported, with extra features, by UpdraftPlus Premium, or the Multisite add-on.
nl: WordPress Mutlisite wordt ondersteund, met extra functies, door UpdraftPlus Premium, of de Multisite add-on.

en: Without upgrading, UpdraftPlus allows <strong>every</strong> blog admin who can modify plugin settings to back up (and hence access the data, including passwords, from) and restore (including with customised modifications, e.g. changed passwords) <strong>the entire network</strong>.
nl: Zonder te upgraden, UpdraftPlus staat <strong>elke</strong> blog administrator die de plugin instellignen kan bewerken om een back up te maken (en dus alle gegevens zien, inclusief wachtwoorden) en herstellen (inclusief aangepaste modificaties, zoals verandering van wachtwoorden) toe <strong>het gehele netwerk</strong>.

en: (This applies to all WordPress backup plugins unless they have been explicitly coded for multisite compatibility).
nl: (Dit slaat op alle WordPress backup plugins tenzij ze speciaal voor multisitecompatibiliteit gemaakt zijn).

en: UpdraftPlus warning:
nl: UpdraftPlus waarschuwing:

en: (or connect using the form on this page if you have already purchased it)
nl: (of verbind gebruikmakend van het formulier op deze pagina als je het reeds gekocht hebt)

en: You've got it
nl: Je hebt het

en: Your version: %s
nl: Je versie: %s

en: latest
nl: laatste

en: please follow this link to update the plugin in order to get it
nl: volg alsjeblief deze link om de plugin te updaten om het te krijgen

en: please  follow this link to update the plugin in order to activate it
nl: volg alsjeblief deze link om de plugin te updaten om het te activeren

en: UpdraftPlus Addons
nl: UPdraftPlus Add-ons

en: An update containing your addons is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
nl: Er is een update met jouw add-ons beschikbaar voor UpdraftPlus - klik hier om te updaten.

en: UpdraftPlus Support
nl: UpdraftPlus Ondersteuning

en: UpdraftPlus.Com responded, but we did not understand the response
nl: UpdraftPlus.com reageert, maar we begrijpen de reactie niet

en: UpdraftPlus.Com returned a response which we could not understand (data: %s)
nl: UpdraftPlus.com gaf een antwoord dat we niet begrijpen (data: %s)

en: Your email address and password were not recognised by UpdraftPlus.Com
nl: Je e-mailadres en wachtwoord worden niet herkend door UpdraftPlus.com

en: UpdraftPlus.Com returned a response, but we could not understand it
nl: UpdarftPlus.com gaf een reactie, maar we vstaan het niet

en: An update is available for UpdraftPlus - please follow this link to get it.
nl: Er is een update beschikbaar voor UpdaftPlus - klik hier om te updaten.

en: We failed to successfully connect to UpdraftPlus.Com
nl: We zijn er niet in geslaagd UpdraftPlus.com te contacteren

en: Reporting
nl: Rapportage

en: Options (raw)
nl: Opties (raw)

en: Send a report only when there are warnings/errors
nl: Stuur enkel een rapport als er een waarschuwingen/fouten zijn

en: Content URL:
nl: Inhoud URL:

en: You should check the file permissions in your WordPress installation
nl: Je controleert best je bestandsrechten in je WordPress installatie

en: See also the "More Files" add-on from our shop.
nl: Zie ook 'Meer Bestanden' add-on in onze winkel.

en: Your free space in your hosting account is very low - only %s Mb remain
nl: Je vrije ruimte bij je host is zeer laag - slechts %s Mb overblijvend

en: The amount of memory (RAM) allowed for PHP is very low (%s Mb) - you should increase it to avoid failures due to insufficient memory (consult your web hosting company for more help)
nl: De hoeveelheid geheugen (RAM) toegestaan voor PHP is zeer laag (%s MB) - verhoog deze limiet om toekomstige fouten door te weinig geheugen te voorkomen (neem contact op met je webhosting provider voor meer hulp)

en: You have an inactive purchase
nl: Je heb een niet-actieve aankoop

en: activate it on this site
nl: activeer het op deze website

en: Get it from the UpdraftPlus.Com Store
nl: Haal het op UpdraftPlus.com winkel

en: Buy It
nl: Koop het

en: Manage Addons
nl: Beheer add-ons

en: An unknown response was received. Response was:
nl: Een onbekend antwoord is ontvangen. Antwoord was:

en: An error occurred when trying to retrieve your add-ons.
nl: Een fout trad op tijdens het proberen bereiken van je add-ons.

en: Need to get support?
nl: Hulp nodig?

en: Go here
nl: Ga naar

en: (apparently a pre-release or withdrawn release)
nl: (blijkbaar een pre-release of ingetrokken release)

en: Available for this site (via your all-addons purchase)
nl: Beschikbaar voor deze website (via jouw all-addons aankoop)

en: Assigned to this site
nl: Toegewezen aan deze site

en: Interested in knowing about your UpdraftPlus.Com password security? Read about it here.
nl: Meer weten over UpdraftPlus.com wachtwoord beveiliging? Lees er hier meer over.

en: You are presently <strong>connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
nl: Je bent nu <strong>verbonden</strong> met een UpdraftPlus.com account.

en: If you bought new add-ons, then follow this link to refresh your connection
nl: Als je nieuwe add-ons hebt aangeschaft, gebruik dan de volgende link om je verbinding te vernieuwen

en: You are presently <strong>not connected</strong> to an UpdraftPlus.Com account.
nl: Je bent op dit moment <strong>niet verbonden</strong> met een UpdraftPlus.com account.

en: Errors occurred when trying to connect to UpdraftPlus.Com:
nl: Er zijn fouten opgetreden tijdens het verbinden met UpdraftPlus.com:

en: Please wait whilst we make the claim...
nl: Een moment geduld, we zijn die claim aan het genereren

en: Claim not granted - perhaps you have already used this purchase somewhere else?
nl: Claim afgewezen - wellicht heb je deze aankoop al ergens anders gebruikt?

en: Claim not granted - your account login details were wrong
nl: Claim afgewezen - je logingegevens zijn onjuist

en: Your web server's version of PHP is too old (
nl: De PHP versie op je webserver is te oud (

en: Connect with your UpdraftPlus.Com account
nl: Verbind met je UpdraftPlus.com account

en: Not yet got an account (it's free)? Go get one!
nl: Nog geen account? Maak er gratis een aan!

en: Forgotten your details?
nl: Je gegevens vergeten?

en: You have not yet connected with your UpdraftPlus.Com account, to enable you to list your purchased add-ons.
nl: Je bent nog niet verbonden met je UpdraftPlus.com account, en kunt dus nog geen lijst zien van aangeschafte add-ons.

en: Go here to connect.
nl: Klik hier om te verbinden.

en: UpdraftPlus is not yet activated.
nl: UpdraftPlus is nog niet geactiveerd.

en: Go here to activate it.
nl: Klik hier om te activeren.

en: UpdraftPlus is not yet installed.
nl: UpdraftPlus is nog niet geïnstalleerd.

en: Go here to begin installing it.
nl: Klik hier om de installatie te starten.

en: You do seem to have the obsolete Updraft plugin installed - perhaps you got them confused?
nl: Je hebt een verouderde versie van de Updraft plugin geïnstalleerd - wellicht heb je ze met elkaar verward?

en: If your restore included files, then your old (themes, uploads, plugins, whatever) directories have been retained with "-old" appended to their name. Remove them when you are satisfied that the backup worked properly.
nl: Als je ingesloten bestanden hebt hersteld (themes, uploads, plugins, etc) , dan zijn je oude mappen behouden met "-old" toegevoegd aan hun naam. Verwijder deze mappen wanneer je zeker weet dat de backup goed functioneert.

en: Your web-server does not have the %s module installed.
nl: De %s module is niet geïnstalleerd op je webserver.

en: Without it, encryption will be a lot slower.
nl: Zonder, duurt encryptie een stuk langer.

en: Drop backup files here
nl: Plaats backup bestanden hier

en: <strong>(You appear to be already authenticated,</strong> though you can authenticate again to refresh your access if you've had a problem).
nl: <strong>(Je lijkt al aangemeld te zijn,</strong> maar je kunt natuurlijk opnieuw aanmelden als je een probleem ervaart).

en: Want more features or paid, guaranteed support? Check out UpdraftPlus.Com
nl: Wil je meer functies of betaalde, gegarandeerde ondersteuning? Kijk op UpdraftPlus.com

en: Check out WordShell
nl: Ontdek WordShell

en: manage WordPress from the command line - huge time-saver
nl: beheer WordPress via de command line - scheelt heel veel tijd

en: Does nothing happen when you attempt backups?
nl: Gebeurt er niets wanneer je een backup probeert te maken?

en: Don't include the database in the backup
nl: Maak geen backup van de database

en: Don't include any files in the backup
nl: Maak geen enkel bestand onderdeel van de backup

en: Restoring:
nl: Herstellen:

en: Press the Restore button next to the chosen backup set.
nl: Klik op de Herstel knop om de backup set te selecteren

en: The restore operation has begun. Do not press stop or close your browser until it reports itself as having finished.
nl: Het herstellen is begonnen. Klik niet op stop en sluit je browser niet, totdat de melding verschijnt dat het herstelproces afgerond is.

en: The web server returned an error code (try again, or check your web server logs)
nl: De webserver gaf een error (probeer opnieuw of controleer de log bestanden van de webserver)

en: If you exclude both the database and the files, then you have excluded everything!
nl: Als je zowel bestanden als de database uitsluit, dan heb je alles uitgesloten!

en: Remote Storage Options
nl: Externe opslag optie's

en: Remember this choice for next time (you will still have the chance to change it)
nl: Onthoud deze keuze voor de volgende keer (je kunt dit uiteraard altijd aanpassen)

en: (logs can be found in the UpdraftPlus settings page as normal)...
nl: (logs zijn te vinden op de UpdraftPlus instellingen pagina...)

en: Upload failed
nl: Upload mislukt

en: You can send a backup to more than one destination with an add-on.
nl: Je kan een backup naar meer dan een locatie sturen met een add-on.

en: Note: the progress bar below is based on stages, NOT time. Do not stop the backup simply because it seems to have remained in the same place for a while - that is normal.
nl: Opmerking: de vooruitgangsbalk hieronder is gebaseerd op stadia, NIET op tijd. Stop de backup niet omdat het lijkt alsof de overblijvende hoeveelheid constant blijft voor een tijdje - dat is normaal.

en: (%s%%, file %s of %s)
nl: (%s%%, bestand %s van %s)

en: Failed: We were able to log in and move to the indicated directory, but failed to successfully create a file in that location.
nl: Mislukt: we konden het loggen en verplaatsen naar de aangeduide locatie, maar we konden geen bestand aanmaken in die locatie.

en: Failed: We were able to log in, but failed to successfully create a file in that location.
nl: Mislukt: we konden het loggen, maar geen bestand aanmaken op die locatie.

en: Read more about how this works...
nl: Lees meer over hoe dit werkt...

en: Use SCP instead of SFTP
nl: Gebruik SCP in plaats van SFTP

en: SCP/SFTP host setting
nl: SCP/SFTP host instelling

en: SCP/SFTP user setting
nl: SCP/SFTP gebruikinstelling

en: Backup is of: %s.
nl: Backup is van: %s.

en: The attempt to send the backup via email failed (probably the backup was too large for this method)
nl: De poging om de backup via e-mail te versturen is mislukt (waarschijnlijk was de backup te groot voor deze methode)

en: %s settings test result:
nl: %s instelling test resultaat:

en: If you are seeing more backups than you expect, then it is probably because the deletion of old backup sets does not happen until a fresh backup completes.
nl: Als je meer backups ziet dan verwacht is dat waarschijnlijk omdat het verwijderen van oude backups niet gebeurt tot een nieuwe backup klaar is.

en: (Not finished)
nl: (Niet klaar)

en: This is where UpdraftPlus will write the zip files it creates initially.  This directory must be writable by your web server. It is relative to your content directory (which by default is called wp-content).
nl: Dit is waar UpdraftPlus de zip bestanden die het oorspronkelijk maakt zal schrijven. Deze map moet schrijfbaar zijn door je webserver. Het is relatief tot je content map (die standaard wp-content heet).

en: <b>Do not</b> place it inside your uploads or plugins directory, as that will cause recursion (backups of backups of backups of...).
nl: Plaats het <b>niet</b> in je uploads of plugins mappen, dat zou tot recursie leiden (een backup van een backup van een backup van een...).

en: UpdraftPlus will split up backup archives when they exceed this file size. The default value is 800 megabytes. Be careful to leave some margin if your web-server has a hard size limit (e.g. the 2 Gb / 2048 Mb limit on some 32-bit servers/file systems).
nl: UpdraftPlus splitst de backup archieven wanneer ze deze grootte overschrijden. De standaardwaarde is 800 megabytes. Laat nog wat marge over als je webserver een harde limiet heeft (bv: de 2 GB/2048Mb limiet op sommige 32-bit servers/bestandsystemen).

en: Waiting until scheduled time to retry because of errors
nl: Wachten tot de geplande tijd om opnieuw te proberen, als gevolg van fouten

en: Backup finished
nl: Backup klaar

en: Unknown
nl: Onbekend

en: next resumption: %d (after %ss)
nl: volgende hervatting: %d (na %ss)

en: last activity: %ss ago
nl: laatste activiteit: %ss geleden

en: Job ID: %s
nl: Taak ID: %s

en: table: %s
nl: tabel: %s

en: Created database backup
nl: Database backup gemaakt

en: Encrypting database
nl: Database encrypteren

en: Encrypted database
nl: Geëncrypteerde database

en: Uploading files to remote storage
nl: Bestanden uploaden naar externe opslag

en: Pruning old backup sets
nl: Oude backups verwijderen

en: Creating file backup zips
nl: Aanmaken bestandenbackupzips

en: Created file backup zips
nl: Bestandenbackupzips gemaakt

en: Creating database backup
nl: Aanmaken database backup

en: Backup begun
nl: Backup begonnen

en: Backups in progress:
nl: Backup bezig:

en: The scheduler is disabled in your WordPress install, via the DISABLE_WP_CRON setting. No backups can run (even &quot;Backup Now&quot;) unless either you have set up a facility to call the scheduler manually, or until it is enabled.
nl: De planner is uitgeschakeld in je WordPress installatie, via de DISABLE_WP_CRON instelling. Geen backups kunnen gemaakt worden (zelfs niet &quot;Backup Nu&quot;) tenzij je een op een geavanceerde manier de planner manueel benadert, of tot het is ingeschakeld.

en: UpdraftPlus needed to create a %s in your content directory, but failed - please check your file permissions and enable the access (%s)
nl: UpdraftPlus moet een %s maken in je content map, maar dat is mislukt - controleer alsjeblief de bestandsrechten en sta toegang toe (%s)

en: folder
nl: map

en: file
nl: bestand

en: Failed to open directory (check the file permissions): %s
nl: Kon map niet openen (controleer bestandsrechten): %s

en: %s: unreadable file - could not be backed up (check the file permissions)
nl: %s: niet leesbaar bestand - kon niet gebacked up worden (controleer de bestandsrechten)

en: The backup has not finished; a resumption is scheduled
nl: De backup is niet klaar; een hervatting is gepland

en: Your website is visited infrequently and UpdraftPlus is not getting the resources it hoped for; please read this page:
nl: Je website wordt onregelmatig bezocht en UpdraftPlus krijgt niet de verwachte benodigdheden; lees alsjeblief deze pagina:

en: The %s authentication could not go ahead, because something else on your site is breaking it. Try disabling your other plugins and switching to a default theme. (Specifically, you are looking for the component that sends output (most likely PHP warnings/errors) before the page begins. Turning off any debugging settings may also help).
nl: De %s authenticatie kon niet starten, omdat iets anders op je site het breekt. Probeer je andere plugins te deactiveren en naar het standaardthema over te schakelen. (Meer bepaald ben je op zoek naar het component dat output stuurt (waarschijnlijk PHP waarschuwingen/fouten) voordat de pagina begint. Uitzetten van enige debugging settings kan ook helpen).

en: Your PHP memory limit (set by your web hosting company) is very low. UpdraftPlus attempted to raise it but was unsuccessful. This plugin may struggle with a memory limit of less than 64 Mb  - especially if you have very large files uploaded (though on the other hand, many sites will be successful with a 32Mb limit - your experience may vary).
nl: Je PHP geheugenlimiet (bepaald door je webhosting provider) is zeer laag. UpdraftPlus probeerde het te verhogen maar dat lukte niet. Deze plugin kan problemen hebben met een geheugenlimiet van minder dan 64 Mb - zeker als je zeer grote bestanden geüploaded hebt (anderzijds, veel sites werken perfect met een 32Mb limiet - mogelijk is dat bij jou anders).

en: UpdraftPlus Automatic Backups
nl: UpdraftPlus Automatische Backups

en: Do not abort after pressing Proceed below - wait for the backup to complete.
nl: Annuleer niet nadat je op Vervolg hieronder hebt geklikt - wacht tot de backup klaar is.

en: Proceed with update
nl: Vervolg met update

en: Starting automatic backup...
nl: Starten automatische backup...

en: You do not have sufficient permissions to update this site.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze site te updaten.

en: Creating database backup with UpdraftPlus...
nl: Bezig met database backup maken met UpdraftPlus...

en: Automatic Backup
nl: Automatische Backup

en: Creating backup with UpdraftPlus...
nl: Bezig met backup maken met UpdraftPlus...

en: Errors have occurred:
nl: Fouten opgetreden:

en: Automatically backup (where relevant) plugins, themes and the WordPress database with UpdraftPlus before updating
nl: Backup (relevante) plugins, thema's en de wordpress database automatisch met UpdraftPlus voordat je update

en: Creating %s and database backup with UpdraftPlus...
nl: Maken van %s en database backup met UpdraftPlus...

en: Unable to read zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
nl: Kan zip bestand niet lezen (%s) - kan geen pre-scan uitvoeren om de integriteit te controleren

en: Unable to open zip file (%s) - could not pre-scan it to check its integrity.
nl: Kan zip bestand niet openen (%s) - kan geen pre-scan uitvoeren om de integriteit te controleren

en: This does not look like a valid WordPress core backup - the file %s was missing.
nl: Dit lijkt geen geldige WordPress core backup - het %s bestand mist.

en: If you are not sure then you should stop; otherwise you may destroy this WordPress installation.
nl: Stop wanneer je niet zeker weet wat je doet; je kunt de hele WordPress installatie vernietigen.

en: Support
nl: Ondersteuning

en: More plugins
nl: Meer plugins

en: You are importing from a newer version of WordPress (%s) into an older one (%s). There are no guarantees that WordPress can handle this.
nl: Je importeert van een nieuwe WordPress versie (%s) in een oudere (%s). Er is geen garantie dat WordPress hier succesvol mee om kan gaan.

en: This database backup is missing core WordPress tables: %s
nl: Deze database backup mist essentiële WordPress tabellen: %s

en: UpdraftPlus was unable to find the table prefix when scanning the database backup.
nl: UpdraftPlus heeft geen table prefix gevonden tijdens het scannen van de database backup.

en: The database is too small to be a valid WordPress database (size: %s Kb).
nl: De database is te klein om een geldige WordPress database te kunnen zijn (grote: %s Kb).

en: UpdraftPlus Premium can  <strong>automatically</strong> take a backup of your plugins or themes and database before you update.
nl: UpdraftPlus Premium can een <strong>automatische</strong> backup maken van je plugins en thema's voordat je ze update.

en: Be safe every time, without needing to remember - follow this link to learn more.
nl: Zorg dat je altijd veilig bent, zonder erbij na te hoeven denken - klik op deze link om meer te ontdekken.

en: Update Theme
nl: Update Thema

en: Dismiss (for %s weeks)
nl: Verberg (voor %s weken)

en: Be safe with an automatic backup
nl: Altijd veilig met een automatische backup

en: Uploads path (%s) does not exist - resetting (%s)
nl: Upload pad (%s) bestaat niet - resetten (%s)

en: If you can still read these words after the page finishes loading, then there is a JavaScript or jQuery problem in the site.
nl: Als je deze tekst nog steeds kunt lezen nadat de pagina is geladen, dan is er een probleem met JavaScript of jQuery op de website.

en: Follow this link to attempt decryption and download the database file to your computer.
nl: Klik op deze link om het database bestand te decoderen en te downloaden naar je pc.

en: This decryption key will be attempted:
nl: Deze decodeer sleutel wordt geprobeerd:

en: Unknown server response:
nl: Onbekende reactie van de server:

en: Unknown server response status:
nl: Onbekende server reactie status:

en: The file was uploaded.
nl: Het bestand is geupload.

en: (make sure that you were trying to upload a zip file previously created by UpdraftPlus)
nl: (controleer of het zip bestand dat je probeerde te uploaden, is gegenereerd met UpdraftPlus)

en: Upload error:
nl: Upload fout:

en: This file does not appear to be an UpdraftPlus encrypted database archive (such files are .gz.crypt files which have a name like: backup_(time)_(site name)_(code)_db.crypt.gz).
nl: Dit bestand lijkt geen UpdraftPlus versleuteld database bestand te zijn (zo'n bestand, een .gz.crypt bestand, heeft als naam bijvoorbeeld: backup(tijd)_(sitenaam)_(code)_db.crypt.gz).

en: Upload error
nl: Upload fout

en: Delete from your web server
nl: Verwijder van je webserver

en: Download to your computer
nl: Download nee je computer

en: and then, if you wish,
nl: en dan, als je wilt,

en: Examples of S3-compatible storage providers:
nl: Voorbeelden van S3-compatible opslag providers:

en: Upload expected to fail: the %s limit for any single file is %s, whereas this file is %s Gb (%d bytes)
nl: Upload mislukt waarschijnlijk: de %s limiet voor een enkel bestand is %s, terwijl het bestand %s Gb (%d bytes) is

en: The backup directory is not writable - the database backup is expected to shortly fail.
nl: De backup map is niet schrijfbaar (geen schrijfrechten?) - de database backup zal waarschijnlijk mislukken.

en: Will not delete any archives after unpacking them, because there was no cloud storage for this backup
nl: Er zal geen archief verwijderd worden na het uitpakken, omdat er geen cloud opslag is voor deze backup

en: (%d archive(s) in set).
nl: (%d archieven) in set).

en: You appear to be missing one or more archives from this multi-archive set.
nl: In deze multi-archief set lijken één of meerdere archieven te missen.

en: Split archives every:
nl: Splits archieven elke:

en: Error: the server sent an empty response.
nl: Fout: de server heeft een lege reactie gestuurd.

en: Warnings:
nl: Waarschuwingen:

en: Error: the server sent us a response (JSON) which we did not understand.
nl: Fout: de webserver stuurde een onbegrijpelijke (JSON) reactie.

en: This looks like a file created by UpdraftPlus, but this install does not know about this type of object: %s. Perhaps you need to install an add-on?
nl: Dit lijkt een bestand te zijn dat gegenereerd is door UpdraftPlus, maar de installatie kent dit type, %s, object niet. Mogelijk moet je nog een add-on installeren?

en: The backup archive files have been successfully processed. Now press Restore again to proceed.
nl: De backup archief bestanden zijn succesvol verwerkt. Klik 'herstel' om verder te gaan.

en: The backup archive files have been processed, but with some warnings. If all is well, then now press Restore again to proceed. Otherwise, cancel and correct any problems first.
nl: De backup archief bestanden zijn verwerkt, maar met waarschuwingen. Als alles in orde is, klik dan op 'Herstel' om verder te gaan. Als dat niet zo is, annuleer en corrigeer de problemen.

en: The backup archive files have been processed, but with some errors. You will need to cancel and correct any problems before retrying.
nl: De bestanden uit het backup archief zijn verwerkt, maar met enkele fouten. Voordat je het opnieuw probeert, moet je annuleren en deze fouten oplossen.

en: The backup archive for this file could not be found. The remote storage method in use (%s) does not allow us to retrieve files. To perform any restoration using UpdraftPlus, you will need to obtain a copy of this file and place it inside UpdraftPlus's working folder
nl: Het backup archief voor dit bestand kan niet worden gevonden. De externe opslag methode die gebruikt wordt (%s) staat het niet toe om de bestanden op te halen. Om toch te kunnen herstellen met behulp van UpdraftPlus: haal handmatig de bestanden op en plaats deze in de werkfolder van UpdraftPlus.

en: No such backup set exists
nl: Dat backup bestand bestaat niet

en: File not found (you need to upload it): %s
nl: Bestand niet gevonden (je moet hem zelf uploaden): %s

en: File was found, but is zero-sized (you need to re-upload it): %s
nl: Bestand gevonden, maar het heeft een grote van 0 (je moet hem opnieuw uploaden): %s

en: File (%s) was found, but has a different size (%s) from what was expected (%s) - it may be corrupt.
nl: Bestand (%s) gevonden, maar met een andere bestandsgrote (%s) dan verwacht (%s) - het bestand is mogelijk corrupt of beschadigd.

en: This multi-archive backup set appears to have the following archives missing: %s
nl: De multi-archief backup set lijkt de volgende archieven te missen: %s

en: Failed to move directory (check your file permissions and disk quota): %s
nl: Verplaatsen van map mislukt (controleer je bestandsrechten en je disk quotum): %s

en: Failed to move file (check your file permissions and disk quota): %s
nl: Verplaatsen van bestand mislukt (controleer je bestandsrechten en je disk quotum): %s

en: Moving unpacked backup into place...
nl: Uitgepakte backup verplaatsen...

en: Failed to open the zip file (%s) - %s
nl: Openen van zip bestand (%s) mislukt - %s

en: WordPress root directory server path: %s
nl: WordPress rootdirectory server pad: %s

en: ... and many more!
nl: ... en veel meer!

en: File is not locally present - needs retrieving from remote storage
nl: Bestand is lokaal niet aanwezig - moet ontvangen worden van de externe opslag

en: S3 (Compatible)
nl: S3 (Compatibel)

en: Final checks
nl: Eindcontroles

en: Looking for %s archive: file name: %s
nl: %s archief aan het opzoeken: bestandsnaam: %s

en: Check this to delete any superfluous backup files from your server after the backup run finishes (i.e. if you uncheck, then any files despatched remotely will also remain locally, and any files being kept locally will not be subject to the retention limits).
nl: Vink dit aan om overbodige backup bestanden van je server te verwijderen wanneer het backup proces is afgerond (wanneer je dit niet ingeschakeld, blijven bestanden die naar een externe locatie zijn verzonden ook lokaal opgeslagen en gelden er geen retentie limieten voor lokale bestanden).

en: Drop encrypted database files (db.gz.crypt files) here to upload them for decryption
nl: Plaats hier de versleutelde database bestanden (db.gz.crypt bestanden) die je wilt uploaden voor decodering.

en: Your wp-content directory server path: %s
nl: Het server-pad van je wp-content map is: %s

en: Raw backup history
nl: Ruwe backup geschiedenis

en: Show raw backup and file list
nl: Toon ruwe backup en bestanden lijst

en: Processing files - please wait...
nl: Bestanden verwerken -  even geduld...

en: Your WordPress installation has a problem with outputting extra whitespace. This can corrupt backups that you download from here.
nl: Uw WordPress-installatie heeft een probleem met het toevoegen van extra witruimte. De backups die u hier download kunnen daardoor corrupt zijn.

en: Please consult this FAQ for help on what to do about it.
nl: Bekijk deze FAQ voor help.

en: Failed to open database file.
nl: Database bestand openen mislukt.

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem.
nl: Schrijven van gedecodeerde database naar het bestandssysteem is mislukt.

en: Known backups (raw)
nl: Bekende backups (ruw)

en: Using directory from backup: %s
nl: Gebruikt map van backup: %s

en: Files found:
nl: Bestanden gevonden:

en: Unable to enumerate files in that directory.
nl: Opsommen van bestanden in die map is niet mogelijk.

en: Requested table engine (%s) is not present - changing to MyISAM.
nl: De gevraagd table engine (%s) is niet beschikbaar - aangepast naar MyISAM

en: Restoring table (%s)
nl: Tabel herstellen (%s)

en: A zip error occurred - check your log for more details.
nl: Er is een zip-fout opgetreden - controleer je log bestanden voor meer details.

en: This looks like a migration (the backup is from a site with a different address/URL), but you did not check the option to search-and-replace the database. That is usually a mistake.
nl: Dit lijkt op een migratie (de backup is afkomstig van een site met een ander adres/andere url), maar je hebt de optie zoek-en-vervang in de database niet geselecteerd. Dit is meestal een vergissing.

en: file is size:
nl: bestandsgrote is:

en: Go here for more information.
nl: Klik hier voor meer informatie.

en: Some files are still downloading or being processed - please wait.
nl: Sommige bestanden worden nog gedownload of verwerkt - even geduld.

en: This backup set is from a different site - this is not a restoration, but a migration. You need the Migrator add-on in order to make this work.
nl: De backup set is afkomstig van een andere site - dit is geen herstel, maar een migratie. Je hebt de migratie add-on nodig om dit te kunnen doen.

en: %s login failure
nl: %s login mislukt

en: %s upload failed
nl: %s upload mislukt

en: Enter in format HH:MM (e.g. 14:22).
nl: Gebruikt formaat UU:MM (bijv. 14:22).

en: The time zone used is that from your WordPress settings, in Settings -> General.
nl: De tijdzone die gebruikt wordt is de tijdzone van je wordpress instellingen, te vinden onder Instellingen -> algemeen.

en: Dropbox error: %s (see log file for more)
nl: Dropbox fout: %s (zie log bestand voor meer details)

en: You do not appear to be authenticated with %s (whilst deleting)
nl: Je lijkt niet verbonden te zijn met %s (tijdens het verwijderen)

en: Failed to access %s when deleting (see log file for more)
nl: Geen toegang tot %s tijdens het verwijderen (zie log bestand voor meer details)

en: You do not appear to be authenticated with %s
nl: Je lijkt niet aangemeld te zijn bij %s

en: Error - no such file exists at %s
nl: Fout - bestand bestaat niet op %s

en: Error - failed to download the file from %s
nl: Fout - downloaden van bestand van %s mislukt

en: %s error - failed to upload file
nl: %s fout - bestand uploaden mislukt

en: %s Error
nl: %s Fout

en: %s authentication failed
nl: %s aanmelden mislukt

en: %s error - failed to re-assemble chunks
nl: %s fout - samenvoegen van chunks is mislukt

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Backup directory specified exists, but is <b>not</b> writable.
nl: De opgegeven backup map bestaat, maar is <b>niet</b> schrijfbaar.

en: Backup directory specified does <b>not</b> exist.
nl: De opgegeven backup map <b>bestaat niet</b>.

en: Warning: %s
nl: Waarschuwing: %s

en: Last backup job run:
nl: Laatst uitgevoerde backup taak:

en: %s: unreadable file - could not be backed up
nl: %s: onleesbaar bestand - kan niet gebackuped worden

en: A very large file was encountered: %s (size: %s Mb)
nl: Zeer groot bestand gevonden: %s (grote: %s Mb)

en: Table %s has very many rows (%s) - we hope your web hosting company gives you enough resources to dump out that table in the backup
nl: Tabel %s heeft erg veel rijen (%s) - hopelijk staat je webhosting provider het toe om zoveel data te gebruiken in de backup

en: An error occurred whilst closing the final database file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het afronden van het laatste database bestand

en: Warnings encountered:
nl: Waarschuwingen opgetreden:

en: The backup apparently succeeded (with warnings) and is now complete
nl: De backup is geslaagd (met waarschuwingen) en is nu afgerond

en: Your free disk space is very low - only %s Mb remain
nl: Je vrije schijfruimte is erg beperkt - nog maar %s Mb beschikbaar

en: <strong>Search and replacing table:</strong> %s
nl: <strong>Zoek en vervang tabel:</strong> %s

en: Site Name:
nl: Site Naam:

en: Site Domain:
nl: Site domein:

en: Migrated site (from UpdraftPlus)
nl: Gemigreerde site (van UpdraftPlus)

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
nl: <strong>FOUT</strong>: Site URL bestaat al.

en: New site:
nl: Nieuwe site:

en: Information needed to continue:
nl: Informatie nodig om verder te gaan:

en: Please supply the following information:
nl: Geef de volgende informatie:

en: Enter details for where this new site is to live within your multisite install:
nl: Geef aan waar deze nieuwe site moet komen in je multisite installatie:

en: Processed plugin:
nl: Verwerkte plugin:

en: Network activating theme:
nl: Netwerk activeren thema:

en: Some servers advertise encrypted FTP as available, but then time-out (after a long time) when you attempt to use it. If you find this happenning, then go into the "Expert Options" (below) and turn off SSL there.
nl: Sommige servers claimen dat encrypted FTP beschikbaar is, maar geven een time-out (na verloop van tijd) als je het probeert te gebruiken. Als je dit ervaart, gan dan naar 'Expert opties" (onderaan) en schakel SSL uit.

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter directory:
nl: Controleer je schrijfrechten: het maken en openen van een nieuwe map is mislukt:

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
nl: De PHP installatie op de webserver mist een noodzakelijke module (%s). Neem contact op met je webhosting provider en vraag of ze deze module in willen schakelen.

en: Please check your access credentials.
nl: Controleer je login gegevens.

en: The error reported by %s was:
nl: De door %s gerapporteerde error was:

en: Please supply the requested information, and then continue.
nl: Vul de gevraagde informatie in, en ga daarna verder.

en: Cannot drop tables, so deleting instead (%s)
nl: Kan tabellen niet laten vallen, in plaats daarvan worden ze verwijderd (%s)

en: To import an ordinary WordPress site into a multisite installation requires both the multisite and migrator add-ons.
nl: Om een gewone WordPress site te importeren in een multisite installatie zijn de multisite en migratie add-on nodig.

en: Site information:
nl: Website informatie:

en: Cannot create new tables, so skipping this command (%s)
nl: Nieuwe tabellen aanmaken mislukt, commando (%s) wordt overgeslagen

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Your database user does not have permission to create tables. We will attempt to restore by simply emptying the tables; this should work as long as a) you are restoring from a WordPress version with the same database structure, and b) Your imported database does not contain any tables which are not already present on the importing site.
nl: Je database gebruiker heeft niet de rechten die nodig zijn om een tabel aan te maken. We proberen te herstellen door de tabellen te legen. Dit werkt indien a) je hersteld vanaf een wordpress versie met dezelfde database structuur, en b) je geïmporteerde database geen tabellen bevat die niet aanwezig zijn in de huidige.

en: You are running on WordPress multisite - but your backup is not of a multisite site.
nl: Je hebt een WordPress multisite installatie maar je backup is niet van een multisite installatie.

en: Skipping restoration of WordPress core when importing a single site into a multisite installation. If you had anything necessary in your WordPress directory then you will need to re-add it manually from the zip file.
nl: Importeren van de WordPress core wordt overgeslagen bij het importeren van een single site installatie in een multisite installatie. Mocht je iets essentieels in je WordPress map hebben staan, dan kun je dat handmatig toevoegen vanuit het zip bestand.

en: Your web server's PHP installation does not included a <strong>required</strong> (for %s) module (%s). Please contact your web hosting provider's support and ask for them to enable it.
nl: Je webserver's PHP installatie mist een <strong>vereiste</strong> module(%s) (voor %s). Neem contact op met de support afdeling van je webhosting provider en vraag hen deze module te activeren.

en: Your options are 1) Install/enable %s or 2) Change web hosting companies - %s is a standard PHP component, and required by all cloud backup plugins that we know of.
nl: Je mogelijkheden zijn 1) installeer/activeer %s of 2) stap over naar een andere webhosting provider - %s is een standaard onderdeel van PHP en is noodzakelijk voor vrijwel alle cloud/externe opslag backup plugins.

en: Close
nl: Sluit

en: Unexpected response:
nl: Onverwachte reactie:

en: To send to more than one address, separate each address with a comma.
nl: Scheidt meerdere adressen van elkaar met een comma.

en: PHP information
nl: PHP informatie

en: show PHP information (phpinfo)
nl: toon PHP informatie (phpinfo)

en: zip executable found:
nl: uitvoerbaar zip bestand gevonden:

en: Migrate Site
nl: Migreer website

en: Migration of data from another site happens through the "Restore" button. A "migration" is ultimately the same as a restoration - but using backup archives that you import from another site. UpdraftPlus modifies the restoration operation appropriately, to fit the backup data to the new site.
nl: Migratie van gegevens van een andere site gebeurt via de knop "Herstellen". Een "migratie" is uiteindelijk hetzelfde als een herstel - maar met behulp van back-up die u importeert van een andere site. UpdraftPlus past de herstel operatie dermate aan zodat de backup data gebruikt kan worden voor de nieuwe site.

en: <a href="%s">Read this article to see step-by-step how it's done.</a>
nl: <a href="%s">Lees dit artikel stap voor stap om te ontdekken hoe het werkt</a>

en: Do you want to migrate or clone/duplicate a site?
nl: Wil je de site migreren of dupliceren/klonen?

en: Then, try out our "Migrator" add-on. After using it once, you'll have saved the purchase price compared to the time needed to copy a site by hand.
nl: Probeer de Migratie add-on. Na de eerste keer gebruiken heb je de aankoopprijs al terugverdient, in vergelijking met de tijd die het je kost om de website met de hand te kopiëren.

en: Get it here.
nl: Krijg het hier.

en: Deleting... please allow time for the communications with the remote storage to complete.
nl: Verwijderen... het kan even duren voordat de communicatie met de externe opslag is afgerond.

en: Also delete from remote storage
nl: Ook verwijderd van externe opslag

en: Latest UpdraftPlus.com news:
nl: Laatste nieuws van UpdraftPlus.com:

en: Clone/Migrate
nl: Dupliceer/migreer

en: News
nl: Nieuws

en: Local archives deleted: %d
nl: Lokale archieven verwijderd: %d

en: Remote archives deleted: %d
nl: Externe archieven verwijderd: %d

en: %s - could not back this entity up; the corresponding directory does not exist (%s)
nl: %s - kan dit niet backuppen; de corresponderende map bestaat niet (%s)

en: Backup set not found
nl: Backup set niet gevonden

en: The backup set has been removed.
nl: De backup set is verwijderd.

en: Subscribe to the UpdraftPlus blog to get up-to-date news and offers
nl: Abonneer je op de UpdraftPlus blog om nieuws en aanbiedingen te ontvangen

en: Testing %s Settings...
nl: %s instellingen testen...

en: Or, you can place them manually into your UpdraftPlus directory (usually wp-content/updraft), e.g. via FTP, and then use the "rescan" link above.
nl: Je kunt ze ook handmatig toevoegen aan de UpdraftPlus map (meestal wp-content/updraft), bijvoorbeeld via FTP, en vervolgens hierbovenop 'opnieuw scannen'/'rescan' klikken.

en: Notice
nl: Opmerking

en: UpdraftPlus's debug mode is on. You may see debugging notices on this page not just from UpdraftPlus, but from any other plugin installed. Please try to make sure that the notice you are seeing is from UpdraftPlus before you raise a support request.
nl: UpdraftPlus's debug mode is actief. Je ziet mogelijk ook debug informatie van andere plugins die je geïnstalleerd hebt. Voordat je een support vraag indient, controleer dan goed of de debug informatie waaraan je refereert echt afkomstig is van UpdraftPlus.

en: Errors encountered:
nl: Fouten opgetreden:

en: Rescanning (looking for backups that you have uploaded manually into the internal backup store)...
nl: Opnieuw scannen (zoeken naar backups die je handmatig in de interend backup store hebt geplaatst)

en: Begun looking for this entity
nl: Begonnen met zoeken

en: SQL update commands run:
nl: Uitgevoerde SQL update commando's:

en: Errors:
nl: Fouten:

en: Time taken (seconds):
nl: Tijd verstreken (seconden):

en: rows: %d
nl: rijen: %d

en: "%s" has no primary key, manual change needed on row %s.
nl: "%s" heeft geen primary key, handmatige aanpassingen van rij %s is vereist.

en: Store at
nl: Opslaan in

en: Nothing to do: the site URL is already: %s
nl: Niets te doen: de site URL is al %s

en: Warning: the database's site URL (%s) is different to what we expected (%s)
nl: Waarschuwing: de site url in de database (%s) is anders dan wat we verwachtte (%s)

en: Database search and replace: replace %s in backup dump with %s
nl: Database zoek-en-vervang: vervang %s in de backup dump door %s

en: Could not get list of tables
nl: Kan geen lijst met tabellen maken

en: <strong>Search and replacing table:</strong> %s: already done
nl: <strong>Zoek en vervang tabel:</strong> %s: al uitgevoerd

en: Tables examined:
nl: Tabellen onderzocht:

en: Rows examined:
nl: Rijen onderzocht:

en: Changes made:
nl: Gemaakte aanpassingen:

en: %s Error: Failed to download
nl: %s fout: download mislukt

en: Resuming partial uploads is not supported, so you will need to ensure that your webserver allows PHP processes to run long enough to upload your largest backup file.
nl: Hervatten van gedeeltelijke uploads wordt niet ondersteund, dus u moet er voor zorgen dat uw webserver toelaat dat PHP processen lang genoeg kunnen draaien om uw grootste backup bestand te uploaden.

en: Port
nl: Poort

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Directory path
nl: Pad naar de map

en: Where to change directory to after logging in - often this is relative to your home directory.
nl: Naar welke map gaan na inloggen - meestal is dit relatief t.o.v. uw hoofdmap.

en: host name
nl: Host naam

en: username
nl: gebruikersnaam

en: password
nl: wachtwoord

en: Failure: Port must be an integer.
nl: Mislukt: poort moet een heel getal zijn.

en: starting from next time it is
nl: met ingang van de volgende keer is het

en: Multisite Install
nl: Multisite installatie

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: U heeft onvoldoende rechten om deze pagina te openen.

en: You do not have permission to access this page.
nl: U heeft geen rechten om deze pagina te openen.

en: Must-use plugins
nl: Verplichte plugins

en: Blog uploads
nl: Site uploads

en: All references to the site location in the database will be replaced with your current site URL, which is: %s
nl: Alle verwijzingen in de database naar deze site locatie zullen worden vervangen door de huidige site url: %s

en: Search and replace site location in the database (migrate)
nl: Zoek en vervang site locatie in de database (migratie)

en: (learn more)
nl: (meer weten)

en: Failed: the %s operation was not able to start.
nl: Mislukt: de %s opdracht kon niet gestart worden

en: Failed: we did not understand the result returned by the %s operation.
nl: Mislukt: we begrepen het resultaat van %s niet.

en: Database: search and replace site URL
nl: Database: zoek en vervang site URL

en: This option was not selected.
nl: De optie was niet geselecteerd

en: Error: unexpected empty parameter (%s, %s)
nl: Fout: onverwachte lege parameter (%s, %s)

en: The above files comprise everything in a WordPress installation.
nl: Bovenstaande bestanden omvatten alles van een WordPress installatie.

en: WordPress core (including any additions to your WordPress root directory)
nl: WordPress core (inclusief eventuele andere onderdelen in je WordPress hoofdmap)

en: Any other directory on your server that you wish to back up
nl: Andere mappen op je server die je wilt backuppen

en: More Files
nl: Meer bestanden

en: Enter the directory:
nl: Open de map:

en: If you are not sure what this option is for, then you will not want it, and should turn it off.
nl: Als je niet zeker weet wat deze optie doet, dan wil je hem niet gebruiken en zou hij uit moeten staan.

en: If using it, enter an absolute path (it is not relative to your WordPress install).
nl: Indien je een absoluut pad gebruikt, voer deze dan in (dus niet relatief t.o.v. je WordPress installatie).

en: Be careful what you enter - if you enter / then it really will try to create a zip containing your entire webserver.
nl: Wees voorzichtig - wanneer je op enter drukt, dan wordt er daadwerkelijk geprobeerd om een zip bestand aan te maken met daarin je complete webserver.

en: No backup of %s directories: there was nothing found to back up
nl: Geen backup gemaakt van de mappen %s: er is niets gevonden om te backuppen

en: Encrypted FTP is available, and will be automatically tried first (before falling back to non-encrypted if it is not successful), unless you disable it using the expert options. The 'Test FTP Login' button will tell you what type of connection is in use.
nl: Versleutelde FTP is beschikbaar an zal automatisch als eerste geprobeerd wordt (voordat er terug gevallen wordt op niet-versleutelde verbinding), tenzij je het uit hebt geschakeld in de expert-opties. De 'Test FTP login' knop helpt je om te ontdekken welk type FTP verbinding gebruikt wordt.

en: Explicit encryption is used by default. To force implicit encryption (port 990), add :990 to your FTP server below.
nl: Standaard wordt expliciete versleuteling gebruikt. Om impliciete versleuteling te gebruiken (poort 990), voeg hieronder :990 toe aan je FTP server.

en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

en: Check your file permissions: Could not successfully create and enter:
nl: Controleer uw bestandsrechten. Kon niet met succes aanmaken en invoeren:

en: FTP Server
nl: FTP server

en: FTP Login
nl: FTP inlog

en: FTP Password
nl: FTP wachtwoord

en: Remote Path
nl: Pad op de server

en: Needs to already exist
nl: Moet al bestaan

en: Failure: No server details were given.
nl: Mislukt: geen server details beschikbaar.

en: Failure: we did not successfully log in with those credentials.
nl: Mislukt: we konden niet inloggen met die gegevens.

en: Failure: an unexpected internal UpdraftPlus error occurred when testing the credentials - please contact the developer
nl: Mislukt: een onverwachte interne UpdraftPlus fout trad op bij het testen van de aanmelding - neem a.u.b. contact op met de ontwikkelaar

en: Success: we successfully logged in, and confirmed our ability to create a file in the given directory (login type:
nl: Gelukt: we hebben met succes ingelogd en bevestigden de mogelijkheid om een bestand aan te maken in de aangegeven map (login type:

en: Failure: we successfully logged in, but were not able to create a file in the given directory.
nl: Mislukt: we hebben met succes ingelogd maar konden geen bestand aanmaken in de aangegeven map.

en: No %s settings were found
nl: Geen %s instellingen gevonden

en: Chunk %s: A %s error occurred
nl: Block %s: Er is een %s fout opgetreden

en: Error opening remote file: Failed to download
nl: Fout met het openen van het bestand op de server: download mislukt

en: Local write failed: Failed to download
nl: Lokaal schrijven mislukt: download mislukt

en: Enter a complete URL, beginning with webdav:// or webdavs:// and including path, username, password and port as required - e.g.%s
nl: Geen een complete URL in die begint met webdav:// or webdavs:// en inclusief het pad, gebruikersnaam, wachtwoord en vereiste poort - bv. %s

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed: We were not able to place a file in that directory - please check your credentials.
nl: Mislukt: we konden geen bestand in die map plaatsen - controleer a.u.b. uw registratie gegevens

en: Over-write wp-config.php
nl: Overschrijft wp-config.php

en: (learn more about this important option)
nl: (meer weten over deze belangrijke optie)

en: you have authenticated your %s account
nl: u heeft uw %s account bevestigd

en: though part of the returned information was not as expected - your mileage may vary
nl: hoewel een deel van de terugkomende informatie niet als verwacht was - uw ervaring kan anders zijn

en: Your %s account name: %s
nl: Je %s account naam: %s

en: Only non-encrypted FTP is supported by regular UpdraftPlus.
nl: Alleen niet-versleutelde FTP wordt ondersteund door de standaard versie van UpdraftPlus

en: If you want encryption (e.g. you are storing sensitive business data), then an add-on is available.
nl: Als u versleuteling toe wilt voegen (bv. als u gevoelige zakelijke informatie opslaat), dan is daar een uitbreiding voor beschikbaar.

en: %s Error: Failed to download %s. Check your permissions and credentials.
nl: %s fout: downloaden van %s is mislukt. Controleer je bestandsrechten en logingegevens.

en: %s Error: Failed to access bucket %s. Check your permissions and credentials.
nl: %s fout: toegang tot bucket %s mislukt. Controleer je bestandsrechten en logingegevens.

en: Get your access key and secret key <a href="%s">from your %s console</a>, then pick a (globally unique - all %s users) bucket name (letters and numbers) (and optionally a path) to use for storage. This bucket will be created for you if it does not already exist.
nl: Gebruik je access key en secret key <a href="%s">van je %s console</a> en kies vervolgens een (unieke - alle %s gebruikers) bucket naam (letters en cijfers) (en optioneel een pad) om te gebruiken voor de opslag. Als de bucket nog niet bestaat wordt deze aangemaakt.

en: If you see errors about SSL certificates, then please go here for help.
nl: Als je een error ziet over SSL certificaten, klik dan hier voor help.

en: %s location
nl: %s locatie

en: Enter only a bucket name or a bucket and path. Examples: mybucket, mybucket/mypath
nl: Voer alleen een bucket naam of een bucket en pad in. Voorbeelden: mijnbucket, mijnbucket/mijnpad

en: API secret
nl: API geheim

en: Failure: No bucket details were given.
nl: Mislukt: Geen emmer details opgegeven.

en: Region
nl: Regio

en: Failure: We could not successfully access or create such a bucket. Please check your access credentials, and if those are correct then try another bucket name (as another %s user may already have taken your name).
nl: Fout: Toegang tot of aanmaken van de bucket mislukt. Controleer je toegangsgegevens en als deze correct zijn, kies dan een andere bucket naam (aangezien een andere %s gebruiker de gekozen naam wellicht al heeft vastgelegd).

en: Failure
nl: Mislukt

en: We successfully accessed the bucket, but the attempt to create a file in it failed.
nl: We hebben de emmer met succes benaderd maar de poging om een bestand aan te maken is mislukt.

en: We accessed the bucket, and were able to create files within it.
nl: We hebben de emmer benaderd en slaagden er in op bestanden aan te maken.

en: The communication with %s was encrypted.
nl: De communicatie met %s was versleuteld.

en: The communication with %s was not encrypted.
nl: De communicatie met %s was niet versleuteld.

en: You do not appear to be authenticated with Dropbox
nl: U bent kennelijk niet geregistreerd bij Dropbox

en: error: failed to upload file to %s (see log file for more)
nl: fout: mislukt om bestand te uploaden naar %s (zie het logboek voor meer info)

en: Need to use sub-folders?
nl: Wilt u sub-folders gebruiken?

en: Backups are saved in
nl: Backups zijn opgeslagen in

en: If you back up several sites into the same Dropbox and want to organise with sub-folders, then
nl: Als u meerdere sites in dezelfde Dropbox op wilt slaan en deze wilt indelen in sub-folders, dan

en: there's an add-on for that.
nl: is daar een uitbreiding voor.

en: US or UK Cloud
nl: US of UK Cloud

en: US (default)
nl: US (standaard)

en: Cloud Files username
nl: Cloud Files gebruikersnaam

en: UpdraftPlus's %s module <strong>requires</strong> %s. Please do not file any support requests; there is no alternative.
nl: UpdraftPlus's %s module <strong>noodzakelijk</strong> %s. Maak geen support ticket aan; er is geen alternatief zonder deze module.

en: Failure: No %s was given.
nl: Mislukt: Geen %s opgegeven.

en: API key
nl: API sleutel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Failure: No container details were given.
nl: Mislukt: geen container details ingevoerd.

en: Cloud Files error - we accessed the container, but failed to create a file within it
nl: Cloud Files fout - we hebben toegang tot de container maar het maken van bestand erin is mislukt

en: We accessed the container, and were able to create files within it.
nl: We hebben toegang tot de container en zijn in staat om bestanden erin aan te maken.

en: WordPress Backup
nl: WordPress backup

en: Note:
nl: Opmerking:

en: %s upload: getting uploadID for multipart upload failed - see log file for more details
nl: %s upload: uploadID voor multipart upload ophalen mislukt - zie log bestand voor meer details

en: %s error: file %s was shortened unexpectedly
nl: %s fout: bestand %s werd onverwachts verkleind

en: %s chunk %s: upload failed
nl: %s chunck %s: upload mislukt

en: %s upload (%s): re-assembly failed (see log for more details)
nl: %s upload (%s): opnieuw samenvoegen mislukt (zie log bestand voor meer details)

en: %s re-assembly error (%s): (see log file for more)
nl: %s fout bij opnieuw samenvoegen (%s): (zie log bestand voor meer details)

en: %s Error: Failed to create bucket %s. Check your permissions and credentials.
nl: %s fout: maken van bucket %s mislukt. Controleer je rechten en login gegevens.

en: For longer help, including screenshots, follow this link. The description below is sufficient for more expert users.
nl: Voor meer hulp, inclusief schermafbeeldingen, volg deze link. De omschrijving hieronder is voldoende voor meer ervaren gebruikers.

en: Select 'Web Application' as the application type.
nl: Selecteer 'Web applicatie' als het type toepassing.

en: You must add the following as the authorised redirect URI (under "More Options") when asked
nl: U moet het volgende toevoegen als de geautoriseerde URI (onder "Meer opties") als daarom gevraagd wordt.

en: If Google later shows you the message "invalid_client", then you did not enter a valid client ID here.
nl: Als Google u later het bericht laat zien "invalid_client" dan heeft u hier geen geldig client ID ingegeven.

en: Authenticate with Google
nl: Bevestigen met Google

en: <strong>After</strong> you have saved your settings (by clicking 'Save Changes' below), then come back here once and click this link to complete authentication with Google.
nl: <strong>Nadat</strong> u de instelling opgeslagen hebt (door hieronder op 'Bewaar wijzigingen' te klikken), kom hier nogmaals terug en klik op deze link om de bevestiging met Google af te ronden.

en: Cloud Files authentication failed
nl: Cloud Bestanden aanmelden mislukt

en: Cloud Files error - failed to create and access the container
nl: Cloud Files fout - maken en openen van container mislukt

en: %s Error: Failed to open local file
nl: %s fout: kan lokaal bestand niet openen

en: %s Error: Failed to upload
nl: %s fout: upload mislukt

en: Cloud Files error - failed to upload file
nl: Cloud Files fout - bestand uploaden mislukt

en: Error opening local file: Failed to download
nl: Fout met het openen van een lokaal bestand: download mislukt

en: Error downloading remote file: Failed to download (
nl: Fout bij downloaden extern bestand: download mislukt (

en: Testing - Please Wait...
nl: Testen - even geduld...

en: Test %s Settings
nl: Test %s instellingen

en: Get your API key <a href="https://mycloud.rackspace.com/">from your Rackspace Cloud console</a> (read instructions <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key">here</a>), then pick a container name to use for storage. This container will be created for you if it does not already exist.
nl: Haal je API key op <a href="https://mycloud.rackspace.com/">via je Rackspace Cloud console</a> (instructies vind je <a href="http://www.rackspace.com/knowledge_center/article/rackspace-cloud-essentials-1-generating-your-api-key">hier</a>), kies vervolgens een container om te gebruiken voor de opslag. Als de container nog niet bestaat, wordt hij aangemaakt.

en: Also, you should read this important FAQ.
nl: Lees ook deze belangrijke FAQ met veel gestelde vragen.

en: Account full: your %s account has only %d bytes left, but the file to be uploaded is %d bytes
nl: Account vol: je %s account heeft nog maar %d bytes over, maar het bestand dat je wilt uploaden is %d bytes

en: Failed to upload to %s
nl: Mislukte upload naar %s

en: Account is not authorized.
nl: Account is niet geautoriseerd

en: %s is a great choice, because UpdraftPlus supports chunked uploads - no matter how big your site is, UpdraftPlus can upload it a little at a time, and not get thwarted by timeouts.
nl: %s is een goede keuze, aangezien UpdraftPlus chucked uploads ondersteund - het maakt niet uit hoe groot je website is, UpdraftPlus van hem in kleine stukjes uploaden, zonder last te krijgen van timeouts.

en: will restore as:
nl: wordt hersteld als:

en: the database query being run was:
nl: de uitgevoerde database query was:

en: Finished: lines processed: %d in %.2f seconds
nl: Klaar: geproduceerde regels: %d in %.2f seconden

en: Table prefix has changed: changing %s table field(s) accordingly:
nl: Tabel voorvoegsel is veranderd: %s tabel veld(en) worden aangepast:

en: You need to re-authenticate with %s, as your existing credentials are not working.
nl: Je moet opnieuw aanmelden bij %s, aangezien je huidige login gegevens niet werken.

en: You do not have the UpdraftPlus %s add-on installed - get it from %s
nl: U heeft de UpdraftPlus %s uitbreiding niet ge&iuml;nstalleerd - haal hem op van %s

en: %s support is available as an add-on
nl: %s ondersteuning is beschikbaar als uitbreiding

en: follow this link to get it
nl: volg deze link om het op te halen

en: No refresh token was received from Google. This often means that you entered your client secret wrongly, or that you have not yet re-authenticated (below) since correcting it. Re-check it, then follow the link to authenticate again. Finally, if that does not work, then use expert mode to wipe all your settings, create a new Google client ID/secret, and start again.
nl: Geen teken voor verversing ontvangen van Google. Dit betekent meestal een verkeerde geheime toegang of dat u nog niet her-bevestigd heeft (hieronder) na correctie. Controleer het nogmaals en klik dan op de link voor bevestiging. Als dat niet werkt, gebruik dan de expert modus om al uw instellingen te wissen en een nieuwe Google client ID/secret aan te maken en opnieuw te starten.

en: Authorization failed
nl: Autorisatie niet gelukt

en: Your %s quota usage: %s %% used, %s available
nl: Je %s quota verbruik: %s %% gebruikt, %s beschikbaar

en: Success
nl: Succes

en: you have authenticated your %s account.
nl: je heb je %s account geverifieerd.

en: Have not yet obtained an access token from Google - you need to authorise or re-authorise your connection to Google Drive.
nl: Nog geen toegangsteken van Google ontvangen - u moet (opnieuw) autoriseren om verbinding te maken met Google Drive.

en: wp-config.php from backup: restoring (as per user's request)
nl: wp-config.php uit de backup: herstellen (op verzoek van gebruiker)

en: Warning: PHP safe_mode is active on your server. Timeouts are much more likely. If these happen, then you will need to manually restore the file via phpMyAdmin or another method.
nl: Waarschuwing: PHP safe_mode is actief op de server. De kans op timeouts is daardoor groot. Als er een timeout optreed, zul je handmatig moeten herstellen, via phpMyAdmin of op een andere manier.

en: Failed to find database file
nl: Vinden van database bestand mislukt

en: Failed to open database file
nl: Openen database bestand mislukt

en: Database access: Direct MySQL access is not available, so we are falling back to wpdb (this will be considerably slower)
nl: Database toegang: directe toegang tot MySQL is niet beschikbaar, dus we vallen terug op wpdb (dit is trager)

en: Backup of:
nl: Backup van:

en: Old table prefix:
nl: Oude tabel prefix:

en: Archive is expected to be size:
nl: De verwachte grootte van het archief is:

en: The backup records do not contain information about the proper size of this file.
nl: De backup gegevens bevatten geen informatie over de juiste grootte van dit bestand.

en: Error message
nl: Fout bericht

en: Could not find one of the files for restoration
nl: Kon een van de te herstellen bestanden niet vinden

en: UpdraftPlus is not able to directly restore this kind of entity. It must be restored manually.
nl: UpdraftPlus kan dit type niet direct herstellen. Moet handmatig hersteld worden.

en: Backup file not available.
nl: Backup bestand niet beschikbaar.

en: Copying this entity failed.
nl: Het kopiëren is mislukt.

en: Unpacking backup...
nl: Backup uitpakken...

en: Decrypting database (can take a while)...
nl: Database decoderen (kan even duren)...

en: Database successfully decrypted.
nl: Database succesvol gedecodeerd.

en: Restoring the database (on a large site this can take a long time - if it times out (which can happen if your web hosting company has configured your hosting to limit resources) then you should use a different method, such as phpMyAdmin)...
nl: Database aan het herstellen (op een grote site kan dit lang duren - als er een time-out optreed (wat kan gebeuren als je webhosting provider het gebruik van server-kracht heeft gelimiteerd) dien je een andere manier te gebruiken, bijvoorbeeld via phpMyAdmin)

en: Cleaning up rubbish...
nl: Rommel opruimen...

en: Could not delete old directory.
nl: Kan de oude map niet verwijderen.

en: Failed to delete working directory after restoring.
nl: De werkmap kon niet verwijderd worden na herstel.

en: Failed to create a temporary directory
nl: Aanmaken van tijdelijke map is mislukt

en: Failed to write out the decrypted database to the filesystem
nl: Schrijven van gedecodeerde database naar het bestandssysteem is mislukt

en: wp-config.php from backup: will restore as wp-config-backup.php
nl: wp-config.php uit je backup: wordt hersteld als wp-config-backup.php

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from using SSL for authentication and encrypted transport at all, where possible. Note that some cloud storage providers do not allow this (e.g. Dropbox), so with those providers this setting will have no effect.
nl: Het selecteren van deze optie verlaagd de veiligheid, omdat UpdraftPlus geen SSL meer gebruikt tijdens het aanmelden en het versleuteld verzenden. Sommige cloud opslag providers (zoals dropbox) staan dit overigens niet toe.

en: Save Changes
nl: Bewaar wijzigingen

en: Your web server's PHP installation does not included a required module (%s). Please contact your web hosting provider's support.
nl: Je webserver's PHP installatie mist een vereist module (%s). Neem contact op met de support afdeling van je webhosting provider.

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. Communications with %s will be unencrypted. ask your web host to install Curl/SSL in order to gain the ability for encryption (via an add-on).
nl: Je PHP/Curl installatie ondersteund https toegang niet. Communicatie met %s zal niet versleuteld worden. Vraag je webhost om Curl/SSL te installeren om versleutelde toegang te kunnen gebruiken (via een add-on).

en: Your web server's PHP/Curl installation does not support https access. We cannot access %s without this support. Please contact your web hosting provider's support. %s <strong>requires</strong> Curl+https. Please do not file any support requests; there is no alternative.
nl: De PHP/Curl installatie van je webserver staat https toegang niet toe. We kunnen daarom geen toegang krijgen tot %s. Neem contact op met de support afdeling van je webhosting provider. %s <strong>vereist</strong> Curl+https. Dien geen support verzoek in bij UpdraftPlus; er is geen alternatief beschikbaar.

en: Good news: Your site's communications with %s can be encrypted. If you see any errors to do with encryption, then look in the 'Expert Settings' for more help.
nl: Goed nieuws: communicatie met %s kan worden versleuteld. Als je problemen ervaart met de encryptie, kijk dan onder 'Expert Instellingen' voor hulp.

en: Delete this backup set
nl: Verwijder deze backup set

en: Press here to download
nl: Druk hier om de download te starten

en: (No %s)
nl: (Nee %s)

en: Backup Log
nl: Backup logboek

en: After pressing this button, you will be given the option to choose which components you wish to restore
nl: Nadat u op deze knop gedrukt heeft krijgt u de optie om te kiezen welke componenten u wilt herstellen

en: This backup does not exist in the backup history - restoration aborted. Timestamp:
nl: Deze backup bestaat niet in de backup geschiedenis -  herstel afgebroken. Tijdstempel:

en: UpdraftPlus Restoration: Progress
nl: UpdraftPlus herstel: Voortgang

en: ABORT: Could not find the information on which entities to restore.
nl: Annuleren: Kon de informatie niet vinden welke entiteiten hersteld moeten worden.

en: If making a request for support, please include this information:
nl: Vermeld de volgende informatie wanneer je een support verzoek indient:

en: Do not verify SSL certificates
nl: Controleer SSL certificaat niet

en: Choosing this option lowers your security by stopping UpdraftPlus from verifying the identity of encrypted sites that it connects to (e.g. Dropbox, Google Drive). It means that UpdraftPlus will be using SSL only for encryption of traffic, and not for authentication.
nl: Deze optie kiezen verlaagd de beveiliging, omdat UpdraftPlus niet langer identiteit van versleutelde website verbindingen controleert (zoals Dropbox en Google Drive). Dat betekent dat UpdraftPlus SSL alleen zal gebruiken voor het versleutelen van verkeer, niet voor authenticatie.

en: Note that not all cloud backup methods are necessarily using SSL authentication.
nl: Niet alle cloud backup methodes verseisen SSL authenticatie.

en: Disable SSL entirely where possible
nl: Schakel SSL volledig uit, waar mogelijk

en: Expert settings
nl: Expert instellingen

en: Show expert settings
nl: Toon de expert instellingen

en: click this to show some further options; don't bother with this unless you have a problem or are curious.
nl: klik hier om meer opties te tonen; negeer het tenzij u een probleem heeft of nieuwsgierig bent.

en: Delete local backup
nl: Verwijder de lokale backup

en: Backup directory
nl: Backup map

en: Backup directory specified is writable, which is good.
nl: De aangegeven backup map heeft schrijfrechten, wat goed is.

en: Click here to attempt to create the directory and set the permissions
nl: Klik hier om te proberen de map aan te maken en stel de rechten in

en: or, to reset this option
nl: of om deze optie te terug te zetten

en: click here
nl: klik hier

en: If that is unsuccessful check the permissions on your server or change it to another directory that is writable by your web server process.
nl: Als dat niet succesvol is, controleer de rechten op uw server of wijzig het naar een andere map die wel schrijfrechten heeft voor uw web server proces.

en: Use the server's SSL certificates
nl: Gebruik het SSL certificaat van de server

en: By default UpdraftPlus uses its own store of SSL certificates to verify the identity of remote sites (i.e. to make sure it is talking to the real Dropbox, Amazon S3, etc., and not an attacker). We keep these up to date. However, if you get an SSL error, then choosing this option (which causes UpdraftPlus to use your web server's collection instead) may help.
nl: Standaard maakt UpdraftPlus gebruik van zijn eigen SSL certificaat collectie om de identiteit van externe sites vast te stellen (dus om zeker te weten dat er gecommuniceerd wordt met Dropbox, Amazon S3 enz, en niet met een aanvaller). We houden deze uiteraard up-to-date. Mocht je ondanks een SSL fout krijgen, kies dan voor deze optie (wat ervoor zorgt dat UpdraftPlus de collectie van je webserver zal gebruiken).

en: Use WordShell for automatic backup, version control and patching
nl: Gebruik WordShell voor automatische backups, versiebeheer en correcties.

en: Email
nl: E-mail

en: Database encryption phrase
nl: Database versleuteling tekst

en: Manually decrypt a database backup file
nl: Decodeer een database backup bestand handmatig

en: Copying Your Backup To Remote Storage
nl: Uw backup wordt gekopieerd naar de opslag op afstand

en: Choose your remote storage
nl: Kies je externe opslag

en: None
nl: Geen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Requesting start of backup...
nl: Verzoek om backup te starten...

en: Advanced / Debugging Settings
nl: Geavanceerd / Fouten opsporen

en: Debug mode
nl: Fout opsporing modus

en: The above directories are everything, except for WordPress core itself which you can download afresh from WordPress.org.
nl: Bovenstaande mappen omvat alles, behalve de WordPress core zelf. Die kun je downloaden via wordpress.org

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Fortnightly
nl: Elke 14 dagen

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: and retain this many backups
nl: en bewaar dit aantal backups

en: Database backup intervals
nl: Database backup intervallen

en: If you would like to automatically schedule backups, choose schedules from the dropdowns above. Backups will occur at the intervals specified. If the two schedules are the same, then the two backups will take place together. If you choose "manual" then you must click the "Backup Now" button whenever you wish a backup to occur.
nl: Als u automatisch backups wil laten uitvoeren, kies dan een planning uit de uitklap opties hierboven. Backups worden dan op de ingestelde intervallen uitgevoerd. Als twee planningen samenvallen, dan worden de twee backups tegelijkertijd uitgevoerd. Als u "handmatig" kiest dan moet u de "Backup Nu" knop aanklikken telkens wanneer u een backup wilt maken.

en: To fix the time at which a backup should take place,
nl: Om de tijd vast te leggen waarop een backup plaats moet vinden,

en: e.g. if your server is busy at day and you want to run overnight
nl: bv. als uw server overdag druk is en u wilt de backup 's nachts uitvoeren

en: Include in files backup
nl: Onderdeel van bestanden backup

en: Any other directories found inside wp-content
nl: Andere gevonden mappen binnen wp-content

en: Exclude these:
nl: Sluit deze uit:

en: Debug Database Backup
nl: Fouten opsporen voor database backup

en: This will cause an immediate DB backup. The page will stall loading until it finishes (ie, unscheduled). The backup may well run out of time; really this button is only helpful for checking that the backup is able to get through the initial stages, or for small WordPress sites..
nl: Dit forceert een directe DB backup. De pagina zal niet laden tot de backup klaar is (d.w.z. zonder planning). De backup kan heel goed teveel tijd vergen, en deze knop is eigenlijk alleen zinvol om te controleren dat de backup in staat is om de eerste stappen te doorlopen of voor kleine WordPress sites.

en: Wipe Settings
nl: Instellingen wissen

en: This button will delete all UpdraftPlus settings (but not any of your existing backups from your cloud storage). You will then need to enter all your settings again. You can also do this before deactivating/deinstalling UpdraftPlus if you wish.
nl: Deze knop zal alle UpdraftPlus instellingen verwijderen (maar geen enkele van uw bestaande backups van uw cloud opslag). U moet dan al uw instellingen opnieuw ingeven. U kunt dit ook doen voordat u UpdraftPlus uitschakelt en de-installeert als u wilt.

en: Wipe All Settings
nl: Wis alle instellingen

en: This will delete all your UpdraftPlus settings - are you sure you want to do this?
nl: Dit zal al uw UpdraftPlus instellingen verwijderen - weet u zeker dat u dit wilt doen?

en: show log
nl: toon log

en: delete schedule
nl: verwijder planning

en: Delete
nl: Verwijderen

en: The request to the filesystem to create the directory failed.
nl: Het verzoek aan het bestandssysteem om een nieuwe map aan te maken is mislukt.

en: The folder was created, but we had to change its file permissions to 777 (world-writable) to be able to write to it. You should check with your hosting provider that this will not cause any problems
nl: De folder is aangemaakt, maar we hebben de bestandsrechten aan moeten passen naar 777 (wereld-schrijfbaar) om bestanden naar de map te kunnen schrijven. Neem contact op met je webhosting provider om te controleren of dit geen problemen oplevert.

en: The folder exists, but your webserver does not have permission to write to it.
nl: De map bestaat, maar je webserver heeft niet de juiste rechten om naar deze map te schrijven.

en: You will need to consult with your web hosting provider to find out to set permissions for a WordPress plugin to write to the directory.
nl: Je zult contact op moeten nemen met je webhosting provider om de juiste bestandsrechten te krijgen, zodat een WordPress plugin toestemming heeft om te schrijven.

en: Download log file
nl: Download logboek

en: No backup has been completed.
nl: Geen backup afgerond

en: File backup intervals
nl: Bestand backup intervallen

en: Manual
nl: Handmatig

en: To proceed, press 'Backup Now'. Then, watch the 'Last Log Message' field for activity after about 10 seconds. WordPress should start the backup running in the background.
nl: Klik 'Backup nu' om door te gaan. Bekijk vervolgens het 'Laatste logboek bericht' veld voor activiteit over ongeveer 10 seconden. Wordpress zou op de achtergrond moeten beginnen met backuppen.

en: Go here for help.
nl: Ga hier naar toe voor hulp.

en: Do you need WordPress Multisite support?
nl: Heeft u WordPress Multisite ondersteuning nodig?

en: Please check out UpdraftPlus Premium, or the stand-alone Multisite add-on.
nl: Kijk naar UpdraftPlus Premium of de alleenstaande Multisite uitbreiding.

en: Configure Backup Contents And Schedule
nl: Configureer backup inhoud en planning

en: Debug Information And Expert Options
nl: Informatie voor fouten oplossen en expert opties

en: Web server:
nl: Webserver:

en: Peak memory usage
nl: Piek geheugen gebruik

en: Current memory usage
nl: Huidig gebruik van het geheugen

en: %s version:
nl: %s versie:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Total (uncompressed) on-disk data:
nl: Totale (ongecomprimeerde) op-schijf data:

en: N.B. This count is based upon what was, or was not, excluded the last time you saved the options.
nl: N.B. Deze telling is gebaseerd op wat wel, of wat niet, uitgesloten was tijdens de laatste keer dat je de opties hebt opgeslagen.

en: count
nl: telling

en: Debug Full Backup
nl: Fouten opsporen voor volledige backup

en: This will cause an immediate backup. The page will stall loading until it finishes (ie, unscheduled).
nl: Dit forceert een direct backup. De pagina zal niet laden tot de backup klaar is (d.w.z. zonder planning).

en: UpdraftPlus - Upload backup files
nl: UpdraftPlus - upload de backup bestanden

en: Upload files into UpdraftPlus. Use this to import backups made on a different WordPress installation.
nl: Upload de bestanden naar UpdraftPlus. Gebruik dit om backups te importeren die gemaakt zijn in een andere WordPress installatie.

en: or
nl: of

en: calculating...
nl: berekenen...

en: Error:
nl: Fout:

en: You should:
nl: Je moet:

en: Download error: the server sent us a response which we did not understand.
nl: Download fout: de server gaf een reactie die we niet begrijpen.

en: Delete backup set
nl: Verwijder backup set

en: Restore backup
nl: Herstel backup

en: Restore backup from
nl: Herstel backup van

en: Restoring will replace this site's themes, plugins, uploads, database and/or other content directories (according to what is contained in the backup set, and your selection).
nl: Herstellen zorgt ervoor dat de thema's, plugins, uploads, database en/of andere inhoud vervangen worden (door de mappen/bestanden die aanwezig zijn in de backup-set en jouw selectie).

en: Choose the components to restore
nl: Kies de componenten om te herstellen

en: Your web server has PHP's so-called safe_mode active.
nl: De PHP optie safe_mode is actief op je webserver.

en: This makes time-outs much more likely. You are recommended to turn safe_mode off, or to restore only one entity at a time, <a href="http://updraftplus.com/faqs/i-want-to-restore-but-have-either-cannot-or-have-failed-to-do-so-from-the-wp-admin-console/">or to restore manually</a>.
nl: Dit maakt time-outs waarschijnlijker. We adviseren om safe_mode uit te schakelen, of om slechts één onderdeel tegelijk te herstellen, of <a href="http://updraftplus.com/faqs/i-want-to-restore-but-have-either-cannot-or-have-failed-to-do-so-from-the-wp-admin-console/">om handmatig te herstellen</a>.

en: The following entity cannot be restored automatically: "%s".
nl: Het volgende kan niet automatisch worden hersteld: "%s".

en: You will need to restore it manually.
nl: Je zult handmatig moeten herstellen.

en: %s restoration options:
nl: %s herstel optie's:

en: You can search and replace your database (for migrating a website to a new location/URL) with the Migrator add-on - follow this link for more information
nl: Je kunt zoek-en-vervang (voor migratie van een website naar een nieuwe locatie of url) gebruiken voor je database met behulp van de Migratie add-on - volg deze link voor meer informatie

en: Do read this helpful article of useful things to know before restoring.
nl: Lees dit artikel met handige zaken die je moet weten voordat je hersteld.

en: Perform a one-time backup
nl: Voer een eenmalige backup uit

en: Time now
nl: Tijd nu

en: Backup Now
nl: Nu een backup maken

en: Restore
nl: Herstel

en: Last log message
nl: Laatste logboek bericht

en: (Nothing yet logged)
nl: (Nog niets in het logboek)

en: Download most recently modified log file
nl: Download meest recent aangepaste log bestand

en: Backups, logs & restoring
nl: Backups, logboeken en herstel

en: Press to see available backups
nl: Indrukken om de beschikbare backups te zien

en: %d set(s) available
nl: %d set(s) beschikbaar

en: Downloading
nl: Download loopt

en: Pressing a button for Database/Plugins/Themes/Uploads/Others will make UpdraftPlus try to bring the backup file back from the remote storage (if any - e.g. Amazon S3, Dropbox, Google Drive, FTP) to your webserver. Then you will be allowed to download it to your computer. If the fetch from the remote storage stops progressing (wait 30 seconds to make sure), then press again to resume. Remember that you can also visit the cloud storage vendor's website directly.
nl: Het indrukken van een knop voor Database/Plugins/Thema's/Uploads/Overig laat UpdraftPlus proberen om het backup bestand op te halen van de externe opslag (indien aanwezig -  bv. Amazon S3, Dropbox, Google Drive, FTP) naar uw webserver. Daarna kunt u proberen om het te downloaden naar uw computer. Als het ophalen van de opslag op afstand stopt (wacht 30 seconden om zeker te zijn) en druk dan nogmaals om door te gaan. Denk er om dat u ook de cloud opslag website direct kan benaderen.

en: More tasks:
nl: Meer taken

en: Press here to look inside your UpdraftPlus directory (in your web hosting space) for any new backup sets that you have uploaded. The location of this directory is set in the expert settings, below.
nl: Druk hier om in uw UpdraftPlus map te kijken (in uw webhosting opslagruimte) voor nieuwe backup sets die u geupload heeft. De locatie van deze map is hieronder ingesteld bij de expert instellingen.

en: If you are using this, then turn Turbo/Road mode off.
nl: Als u dit gebruikt, schakel dan de Turbo/Road modus uit.

en: Google changed their permissions setup recently (April 2013). To download or restore from Google Drive, you <strong>must</strong> first re-authenticate (using the link in the Google Drive configuration section).
nl: Google heeft hun rechten setup veranderd in April 2013. Om te downloaden of te herstellen van Google Drive, <strong>moet</strong> je eerst re-authenticate uitvoeren (via de link in de Google Drive configuratie sectie).

en: This is a count of the contents of your Updraft directory
nl: Dit is een telling van de inhoud van uw Updraft map.

en: Web-server disk space in use by UpdraftPlus
nl: Webserver opslagruimte gebruikt door UpdraftPlus

en: refresh
nl: verversen

en: By UpdraftPlus.Com
nl: Door UpdraftPlus.com

en: Lead developer's homepage
nl: Homepage van de hoofd ontwikkelaar

en: Donate
nl: Doneer

en: Version
nl: Versie

en: Your backup has been restored.
nl: Uw backup is hersteld

en: Current limit is:
nl: De huidige limiet is:

en: Delete Old Directories
nl: Verwijder de oude mappen

en: JavaScript warning
nl: JavaScript waarschuwing

en: This admin interface uses JavaScript heavily. You either need to activate it within your browser, or to use a JavaScript-capable browser.
nl: Dit beheer scherm maakt intensief gebruik van JavaScript. U moet het of activeren in uw browser of een browser gebruiken die JavaScript kan uitvoeren.

en: Nothing currently scheduled
nl: Momenteel niets gepland

en: At the same time as the files backup
nl: Op hetzelfde moment als de backup van de bestanden

en: All the times shown in this section are using WordPress's configured time zone, which you can set in Settings -> General
nl: Alle hier getoonde tijdens zijn gebaseerd op de in WordPress ingestelde tijdzonde. Die kun je aanpassen onder instellingen -> algemeen

en: Next scheduled backups
nl: Volgende planning van backups

en: Files
nl: Bestanden

en: Your website is hosted using the %s web server.
nl: Je website is gehost op een %s webserver.

en: Please consult this FAQ if you have problems backing up.
nl: Bekijk deze FAQ als je problemen ondervindt met backuppen.

en: Click here to authenticate your %s account (you will not be able to back up to %s without it).
nl: Klik hier om uw %s account te bevestigen (u kunt geen backup aanmaken op %s zonder dit).

en: Nothing yet logged
nl: Nog niets gerapporteerd

en: Schedule backup
nl: Backup inplannen

en: OK. You should soon see activity in the "Last log message" field below.
nl: Ok. Als het goed is zie je binnen enkele seconden iets gebeuren in het 'Laatste logboek bericht' veld hieronder.

en: Job deleted
nl: Taak verwijderd

en: Could not find that job - perhaps it has already finished?
nl: Kan die taak niet vinden - wellicht is hij al afgerond?

en: Error
nl: Fout

en: Download failed
nl: Download mislukt

en: File ready.
nl: Bestand gereed.

en: Download in progress
nl: Download bezig

en: No local copy present.
nl: Geen lokale kopie aanwezig.

en: Bad filename format - this does not look like a file created by UpdraftPlus
nl: Incorrect formaat bestandsnaam - dit ziet er niet uit als een bestand dat aangemaakt is door UpdraftPlus

en: Bad filename format - this does not look like an encrypted database file created by UpdraftPlus
nl: Incorrect formaat bestandsnaam - dit ziet er niet uit als een gecodeerd bestand dat aangemaakt is door UpdraftPlus

en: Restore successful!
nl: Herstel met succes

en: Actions
nl: Acties

en: Return to UpdraftPlus Configuration
nl: Keer terug naar UpdraftPlus configuratie

en: Remove old directories
nl: Verwijder de oude mappen

en: Old directories successfully removed.
nl: Oude mappen met succes verwijderd

en: Old directory removal failed for some reason. You may want to do this manually.
nl: Het verwijderen van de oude mappen faalde om de een of andere reden. U kunt dit ook handmatig doen.

en: Backup directory could not be created
nl: De backupmap kon niet aangemaakt worden

en: Backup directory successfully created.
nl: Backupmap met succes aangemaakt.

en: Your settings have been wiped.
nl: Uw instellingen zijn gewist.

en: Please help UpdraftPlus by giving a positive review at wordpress.org
nl: Steun UpdraftPlus a.u.b. met een positieve beoordeling op Wordprress.org

en: Need even more features and support? Check out UpdraftPlus Premium
nl: Heeft u nog meer functies en ondersteuning nodig? Kijk eens naar UpdraftPlus Premium.

en: Check out UpdraftPlus.Com for help, add-ons and support
nl: Bezoek UpdraftPlus.com voor hulp, toevoegingen en ondersteuning

en: Want to say thank-you for UpdraftPlus?
nl: Wilt u een bedankje geven voor het gebruik van UpdraftPlus?

en: Please buy our very cheap 'no adverts' add-on.
nl: Koop a.u.b. onze heel goedkope 'geen advertenties' uitbreiding.

en: Infinite recursion: consult your log for more information
nl: Oneindige recursie: raadpleeg uw logboek voor meer informatie

en: Could not create %s zip. Consult the log file for more information.
nl: Kon de %s zip niet aanmaken. Raadpleeg het logbestand voor meer informatie.

en: Allowed Files
nl: Toegestane bestanden

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add-Ons / Pro Support
nl: Toevoegingen / Pro ondersteuning

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: You have less than %s of free disk space on the disk which UpdraftPlus is configured to use to create backups. UpdraftPlus could well run out of space. Contact your the operator of your server (e.g. your web hosting company) to resolve this issue.
nl: U heeft minder dan %s vrije opslag ruimte waarvoor UpdraftPlus ingesteld is om te gebruiken voor backups. UpdraftPlus zou ruimte tekort kunnen komen. Neem contact op met de beheerder van uw server (bv. je webhosting provider) om dit probleem op te lossen.

en: UpdraftPlus does not officially support versions of WordPress before %s. It may work for you, but if it does not, then please be aware that no support is available until you upgrade WordPress.
nl: UpdraftPlus ondersteunt niet officieel versies van WordPress ouder dan %s. Het zou kunnen werken maar in dat geval wees u ervan bewust dat er geen ondersteuning beschikbaar is tot u uw WordPress versie opgewaardeerd hebt.

en: WordPress backup is complete
nl: De WordPress backup is gereed

en: Backup directory (%s) is not writable, or does not exist.
nl: De backupmap (%s) heeft geen schrijfrechten of bestaat niet.

en: Could not read the directory
nl: Kon de map niet lezen

en: Could not save backup history because we have no backup array. Backup probably failed.
nl: Kon de backupgeschiedenis niet bewaren omdat er geen backupreeks is. De backup is waarschijnlijk mislukt

en: Could not open the backup file for writing
nl: Kon het backupbestand niet openen voor schrijven

en: Decryption failed. The database file is encrypted, but you have no encryption key entered.
nl: Decoderen mislukt. Het database bestand is versleuteld maar je hebt geen decodeer sleutel ingevoerd.

en: Decryption failed. The most likely cause is that you used the wrong key.
nl: Decoderen mislukt. Waarschijnlijk heb je een verkeerde sleutel ingevoerd.

en: The decryption key used:
nl: De gebruikte decodeersleutel:

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Can you translate? Want to improve UpdraftPlus for speakers of your language?
nl: Kun je vertalen? Wil je UpdraftPlus verbeteren voor Nederlandstalige gebruikers?

en: Like UpdraftPlus and can spare one minute?
nl: Bevalt UpdraftPlus u en heeft u een minuutje over?

en: Themes
nl: Thema's

en: Others
nl: Anderen

en: Could not create files in the backup directory. Backup aborted - check your UpdraftPlus settings.
nl: Kan geen bestanden aanmaken in de backup map. Backup afgebroken - controleer de UpdraftPlus instellingen.

en: Encryption error occurred when encrypting database. Encryption aborted.
nl: Versleutelingsfout tijdens het versleutelen van de database. Versleuteling afgebroken.

en: The backup apparently succeeded and is now complete
nl: De backup is zo te zien geslaagd en is nu klaar.

en: The backup attempt has finished, apparently unsuccessfully
nl: De backuppoging is afgelopen, zo te zien zonder succes.

en: UpdraftPlus notice:
nl: UpdraftPlus mededeling:

en: The log file could not be read.
nl: Het logboek bestand kon niet gelezen worden.

en: No log files were found.
nl: Geen log bestanden gevonden.

en: The given file could not be read.
nl: Het bestand kan niet gelezen worden.
